Türk Rotaryanlar Alanya’da toplandı

Türk Rotaryanlar Alanya'da toplandı
Türk Rotaryanlar Alanya'da toplandı

Rotary Kulübü 2430. Bölge Federasyon Dönem Başkanı Serdar Ünlü, tüm Rotary Kulüp Başkanları’nı Kaptan Otel’de düzenlenen toplantıda bir araya getirdi.

Türk Rotary Kulübü 2440. Bölge Federasyon Başkanı Lütfi Demir, 2430. Bölge Federasyon Dönem Başkanı Serdar Ünlü, 2420. Bölge Federasyon Başkanı Kaan Kobakoğlu
Türk Rotary Kulübü 2440. Bölge Federasyon Başkanı Lütfi Demir, 2430. Bölge Federasyon Dönem Başkanı Serdar Ünlü, 2420. Bölge Federasyon Başkanı Kaan Kobakoğlu

Türk Rotary’sinin, geçmiş ve gelecek tüm guvernörlerinin katıldığı ”Ulusal Danışma Kurulu” toplantısı Rotary Kulübü 2430. Bölge Federasyon Dönem Başkanı Serdar Ünlü başkanlığında yapıldı. Gün boyu devam eden etkinlikte Türkiye genelindeki Rotaryan başkanlar yürütülen ve yürütülmesi gündemde olan faaliyetler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Toplantı sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ünlü, “Bir kez daha Alanya’da olmanın heyecanı içerisindeyiz. Alanya havasıyla suyuyla bambaşka bir şehir. Biz de Alanya’yı çok sevdiğimiz için toplantılarımızı Alanya’da yapmaya özen gösteriyoruz” dedi. Rotary’nin Türkiye’de üç bölge olarak hizmet verdiğini belirten Ünlü, sözlerine şu şekilde devam etti: “2420. Bölge Federasyon Başkanımız Kaan Kobakoğlu, 2430. Bölge ve ev sahibi bölge olarak ben Serdar Ünlü, 2440. Bölge Federasyon Başkanımız Lütfi Demir dostumuz ev sahipliğinde bütün geçmiş ve gelecek dönem Rotary liderinin toplandığı bir organizasyon yaptık. Alanya’da yapmak istememizin sebebi hem tüm dostlarımıza Alanya’yı göstermek, tanıtıma katkı sağlamaktır. Bu toplantının amacı, Rotary’nin önümüzdeki süreçte gerçekleştirmek istediği projeleri tartışmak ve ülkemizin doğru tanıtımı için neler yapabileceğimizi görüştüğümüz bir organizasyondur. Ülkemizin farklı illerinde sürekli olarak toplanıyoruz. Bugün 35 liderimizi Alanya’ya getirdik. Bu toplantıda da gelecek dönem hedeflerimizi belirlemek istiyoruz. Sadece turizm olarak değil, ülkemizin doğru tanıtımı için çalışıyoruz. Doğru tanıtım turizmi de diğer konuları da olumlu yönde etkileyecektir. Uluslararası bir sivil toplum kuruluşu olarak en aktif ve doğru tanıtım yapabilecek bir kuruluşuz.” dedi.

Önceki İçerikAKM’de dostluk sergisi
Sonraki İçerikBella Donna’da yenilenmeye özel davet