Ünlü çift 15 dakikada boşandı

Ünlü oyuncu Ayhan Taş, eşi Esin Taş'tan anlaşmalı olarak 15 dakika içinde boşandı. Çiftin kızlarının velayeti ise anneye kaldı.

Ünlü oyuncu Ayhan Taş, eşi Esin Taş’tan anlaşmalı olarak 15 dakika içinde boşandı. Çiftin kızlarının velayeti ise anneye kaldı.

Oyuncu Ayhan Taş, eşi Esin Taş’tan anlaşmalı olarak boşandı. Çiftin kızlarının velayeti annede kaldı. Ünlü oyuncu, kızına ayda 5 bin 500 TL, eski eşine de 2 bin TL nafaka ödeyecek.

Ünlü oyuncu Ayhan Taş, eşi Esin Taş'tan anlaşmalı olarak 15 dakika içinde boşandı. Çiftin kızlarının velayeti ise anneye kaldı.

15 DAKİKADA BOŞANDILAR

Dizilerin ve filmlerin sevilen ismi Ayhan Taş, eşi Esin Taş’tan gözlerden uzak, anlaşmalı olarak boşandı. Taş çifti, Adalar Asliye Hukuk Mahkemesi’ne ‘şiddetli geçimsizlik’ gerekçesiyle boşanma davası açtı. Bugün görülen davaya Ayhan Taş ve Esin Taş katıldı.İkili, sulh olma imkanlarının bulunmadığını, evliliklerinin devam etmesinin mümkün olmadığını belirterek, boşanmak istediklerini söyledi. Mahkeme de çifti 15 dakika içinde boşadı.

 KIZI VE EŞİNE NAFAKA ÖDEYECEK

Birbirlerinden maddi manevi tazminat talep etmeyen çiftin kızlarının velayeti annede kaldı. Ayhan Taş, kızı için ayda 5 bin 500 TL, Esin Taş için de ayda 2 bin TL nafaka ödeyecek.

 

Önceki İçerikMehmet Ali Erbil için bekleyişe geçildi
Sonraki İçerikTürk müziğinin divası 2 kilo balık yedi