Ünlü işadamından Cem Yılmaz’a iade-i ziyaret

Cem Yılmaz, Yılmaz Ulusoy
Cem Yılmaz, Yılmaz Ulusoy

Duayen işadamı Yılmaz Ulusoy, yeni yılın ilk günlerinde oyuncu Ozan Güven ile birlikte kendisini ziyaret eden ünlü komedyen Cem Yılmaz’a iade-i ziyarette bulundu.

Cem Yılmaz, Yılmaz Ulusoy
Cem Yılmaz, Yılmaz Ulusoy

Ünlü komedyenin evinde gerçekleşen ziyarete ‘Sadri Alışık ve Ayhan Işık sohbetleri damga vurdu. Ünlü ikili, Yılmaz’ın aynı zamanda ofis olarak kullandığı villasındaki Sadri Alışık ve Ayhan Işık fotoğrafları önünde bol bol sohbet etti.

“İşadamı olmasam sanatçı olurdum”

‘İşadamı olmasam sanatçı olurdum’ sözünü her fırsatta dile getiren ünlü ünlü işadamı, Cem Yılmaz’a Sadri Alışık ve Ayhan Işık’la ilgili anılarını anlattı. Yılmaz Ulusoy, “Rahmetli Sadri Alışık çok yakın dostumdu. Tam bir İstanbul beyefendisi olan Sadri Alışık ve Türk sinemasının taçsız kralı Ayhan Işık’ın dostlukları malum. Sadri Bey, Ayhan Işık’ın ani ölümünden çok etkilenmişti, adeta öksüz kaldı. Türk sinemasının sıkıntılı günleriydi ve Sadri Alışık bir fener gibi yol göstericiydi. Keşke daha uzun yaşasaydı ama ömrü vefa etmedi” dedi. Cem Yılmaz da, kendisine rol model gördüğü Sadri Alışık’ı henüz komedyenliğinin başında kaybetmiş olmanın üzüntüsünü yaşadığını, filmlerinde yaptığı göndermelerle ustanın adını yaşatmaya çalıştığını dile getirdi.

Önceki İçerikNur Yerlitaş eridi
Sonraki İçerikDeniz havası aldılar