Ünlü isimler moral depoladı

Üç sene önce katıldığı 2016 Avrupa Muay Thai Turnuvası'ndan ikincilikle dönen Alanyalı Milli Sporcu Selçuk Turan Üzüm ve Rusya'nın ünlü Dj'lerinden Aleksandr Vladimiroviç, Mixx Lounge Coffee'de moral depoladı.
Selçuk Turan Üzüm

Katıldığı Avrupa Muay Thai Turnuvası’ndan ikincilikle dönen Alanyalı Milli Sporcu Selçuk Turan Üzüm ve Rusya’nın ünlü Dj’lerinden Aleksandr Vladimiroviç, Mixx Lounge Coffee’de moral depoladı.

Selçuk-Turan-Üzüm-arkadaşları

2016 yılında Antalya’da düzenlenen Avrupa Muay Thai organizasyonunda kazandığı ikincilik ile hem Türkiye’ye hem de Alanya’ya büyük bir gurur yaşatan genç sporcu Selçuk Turan Üzüm, geçtiğimiz günlerde Alanya’nın gözde mekanları arasında yer alan Mixx Lounge Coffee & Bistro’nun konuğu oldu.
Yakın arkadaş grubuyla katıldığı Mixx’in sıcak ve samimi ortamında objektifimize poz veren Milli Sporcu Selçuk Turan Üzüm, bu yıl Şubat ayında Antalya’da düzenlenecek olan Türkiye Üniversiteler Arası Muay Thai Turnuvası’ndan 1’incilik ile dönmeyi hedeflediğini ve bunun için çok çalıştığını dile getirirken, özellikle hemşerilerinden kendisine destek olmalarını beklediğini söyledi.

rus-dj

RUS DJ ALANYA’NIN KEYFİNİ ÇIKARTIYOR
Rusya’nın ünlü Disk Jokey’lerinden Dj.Valter olarak anılan ünlü Disk Jokey Aleksandr Vladimiroviç ile organizatör olan eşi Anastasiya Vladimiroviç, tatilleri boyunca Mixx Lounge Coffee & Bistro’ya adeta kamp kurdu. Vladimiroviç çifti, Türk mutfağı, Türk müziği, Türk çayı ve nargileye bayıldıklarını dile getirirken, bu lezzetlerle ilk defa Mixx’te tanıştıklarını belirtti.

Önceki İçerik‘Bir Zamanlar Alanya’ fotoğrafları kitap oldu
Sonraki İçerikEMITT için geri sayım başladı