Ünlü lezzeteler Antalya Dış Hatlar Terminali’nde

 

Türkiye’de 140’tan fazla restorana ulaşarak kısa süre içinde döner pazarında dikkat çekici bir büyümeye imza atan Usta Dönerci® ve 70’den fazla restoranında eşsiz lezzetleri misafirlerine sunan Arby’s® Antalya Dış Hatlar Terminali’nde açtıkları yeni restoranlarıyla lezzet ağlarını genişletmeye devam ediyor.

Türkiye’de hızlı servis restoran sektörünün lideri konumunda yer alan TAB Gıda’nın 23 yılı aşkın deneyimini aktararak yarattığı Usta Dönerci® ve müşterilerini farklı ürün yelpazesindeki yepyeni gurme tatlarla buluşturmayı 8 yıldır amaç haline getiren Arby’s®, yeni açılan restoranları ile yurtiçindeki büyümelerini hızla sürdürüyor. Geleneksel döner lezzeti ile Usta Dönerci®, dünyada eşi benzeri bulunmayan rosto sandviçleri, wrapleri, salataları, leziz kıvırcık patatesleri ile hızlı servis ve yüksek kalite anlayışıyla misafirlerinin beğenisini kazanan Arby’s® geniş lezzet ağlarına yenilerini ekledi. Açıldığı günden itibaren büyük beğeni toplayan Usta Dönerci® ve Arby’s®’in yeni restoranları Antalya Dış Hatlar’da hizmete açıldı.


Nefis lezzetlerini ülkenin dört bir yanında aynı kalite ve hizmet anlayışıyla sunan Usta Dönerci® ve Arby’s®, tüm damak zevklerine hitap eden zengin menü içerikleri ile Antalyalı misafirlerini Dış Hatlar Terminali’nde ağırlayacak.

TAB Gıda hakkında:
ATA Grubu’na bağlı TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş, Burger King®, Sbarro®, Popeyes®ve Arby’s® markalarının Türkiye’de münhasır lisans hakkı sahibi ve Burger King®, Sbarro®, Popeyes® ve Arby’s® restoranlarının Türkiye’deki işletmecisi ve geliştirme ortağıdır. TAB Gıda bünyesinde Burger King® 1995 yılında, Popeyes® ve Sbarro®markaları ise 2007 yılında faaliyete geçmiştir. TAB Gıda 2010 yılında da Arby’s®‘i bünyesine katmış, 2013 yılında da kendi markası olan Usta Dönerci®’yi kurmuştur. Bugün Türkiye genelinde 650’den fazla Burger King® restoranı, 80’e yakın Sbarro®, 200’ü aşkın Popeyes®, 70’ten fazla Arby’s® ve 140’tan fazla Usta Dönerci® restoranı bulunmaktadır. Hızlı servis restoran zincirlerini bünyesinde bulunduran TAB Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. bugüne kadar pek çok ödül alarak, sektörünün lideri konumundadır.

Önceki İçerikEnfes Çikolata ve Pastalar
Sonraki İçerikZafer nerede biz orada