Ünlü oyuncuyu hiç böyle görmediniz

Son dönemde adından sıkça söz ettiren Zeynep Çamcı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla 'Lady Magazine' objektifleri karşısına geçti.
Son dönemde adından sıkça söz ettiren Zeynep Çamcı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla 'Lady Magazine' objektifleri karşısına geçti.

Son dönemde adından sıkça söz ettiren Zeynep Çamcı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla ‘Lady Magazine’ objektifleri karşısına geçti.

Zeynep Çamcı
Zeynep Çamcı

‘Leyla ile Mecnun’, ‘Recep İvedik’, ‘Seviyor Sevmiyor’ gibi başarılı projelerin ardından, ‘Altın Portakal’ı kazandığı ‘Meryem’ adlı sinema filmindeki başarılı oyunculuk performansıyla dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu dişi, feminen ve güçlü pozlarıyla dikkat çekti.

“Oyunculuk çocukluk hayalim”

Lady Magazine Dergisine verdiği röportajda oyunculuğun çocukluk hayali olduğunu söyleyen güzel oyuncu, “Yalan Rüzgarı vardı ben küçükken onu izleyip karakterlerin resimlerini çizerdim. Çizgi film kahramanlarını izleyip onlar gibi olduğumu düşünürdüm, hiç unutmam Miki Fare’nin aynanın içinden geçip yansımasında dolaştığı bir bölüm vardı onu izledikten sonra evdeki aynaya ellerimi koyar içinden geçtiğime kendimi inandırıp, odada dolaşırdım” diye konuştu.

Zeynep Çamcı -2

Ünlü oyuncu ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ için sevenlerine “Sevgi dolu enerjinin emekle var olmasıdır 8 Mart ve her gün! Her insanın, her zerrenin kalbindedir; kutlu olsun!” mesajını da gönderdi.

Zeynep Çamcı -3

Önceki İçerikMelez, 2 Mart’ta sinemalarda
Sonraki İçerikAntalya’da ‘Güneş’ yeniden doğuyor