Ünlü sanatçılar Gökbel’e geliyor

Ünlüler Gökbel’e geliyor
Ünlüler Gökbel’e geliyor

Temmuz ayı olağan meclis toplantısı Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel başkanlığında gerçekleştirildi. Başkan Yücel, meclis üyeleri ve vatandaşları 21, 22 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek “14. Geleneksel Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşleri”ne davet etti.

Ünlüler Gökbel’e geliyor

“GÖKBEL ZENGİN ETKİNLİKLERE SAHNE OLACAK”

Türkiye’nin sayılı güreş organizasyonları arasında yer alan Geleneksel Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşleri’nin, bu yıl 21-22 Temmuz tarihlerinde düzenleneceğini açıklayan Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, tüm vatandaşları davet etti. Yücel, Gökbel Yaylası’nın zengin etkinliklere sahne olacağını söyledi.

Ünlüler Gökbel’e geliyor

Alanya’nın ulusal ve uluslararası organizasyonlarla hep ön planda olduğunu hatırlatan Belediye Başkanı Yücel, “Amacımız ata sporumuzu yaşatmak ve gelecek nesillere taşımak. Bu yıl ki organizasyonumuzun tarihi, Türkiye Güreş Federasyonu’nun takviminde 22 Temmuz olarak açıklandı. 21 Temmuz akşamı her yıl olduğu gibi konser etkinliğimiz, 22 Temmuz’da ise güreşlerimiz devam edecek. Zengin etkinliklere sahne olacak güreş organizasyonumuza tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

Ünlüler Gökbel’e geliyor

KONSERLER, MUAZZEZ ERSOY VE ÜMİT BESEN’DEN

Bu yıl Gökbel’de Türk Taverna Müziği’nin unutulmaz parçalarına imza atan Ümit Besen ve Klasik Türk Sanat Müziği’nin öncü isimlerinden ünlü şarkıcı Muazzez Ersoy sahne alacak. Saat 21.00’da Muazzez Ersoy ile başlayacak konser, saat 22.30 sahneye çıkacak Ümit Besen’le devam edecek. Her iki sanatçı da Gökbel Güreşleri’ni izlemeye gelen davetli ve vatandaşlara unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak.

Ünlüler Gökbel’e geliyor

Ünlüler Gökbel’e geliyor

Önceki İçerikÜnlü sanatçı sevgilisi Burak Törer’i öpücüklere boğdu
Sonraki İçerikBaşkan Yücel’e Tokar Yayla Şenliklerinde sevgi seli