Ünlü şarkıcı kaza yaptı

Ünlü şarkıcı kaza yaptı
Ünlü şarkıcı kaza yaptı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, yakın arkadaşı Fatih Ürek’i dinlemeye giderken lüks otomobiliyle kaza yaptı.

Şarkıcı Demet Akalın, Sahne İstanbul’a Fatih Ürek’i dinlemeye giderken, otomobiliyle küçük bir kaza atlattı.

Ünlü Şarkıcı Kaza Yaptı

“ÇOK KORKTUM, DİZLERİMİN BAĞI ÇÖZÜLDÜ”

Seyir halindeyken karşıdan gelen aracın kendisini sıkıştırması sonucu cipini bir evin kapısına sürten şarkıcı, “Çok korktum, bacaklarım hala titriyor. Dizlerimin bağı çözüldü” diyerek, otomobilini muhabirlere gösterdi.

Ünlü Şarkıcı Kaza Yaptı

“EVİN KAPISINA ÇARPMAK ZORUNDA KALDIM”

Seyir halindeyken karşıdan gelen aracın kendisini sıkıştırması sonucu otomobilini bir evin kapısına sürdüğünü belirten ünlü şarkıcı “Vallahi çok korktum, panik oldum.Karşıdan gelen otomobil beni sıkıştırdı. Bir evin kapısına çarpmak zorunda kaldım…’ açıklamasını yaptı.

Ünlü Şarkıcı Kaza Yaptı

“ALLAH BETERİNDEN SAKLASIN”

Yaşanan kazadan sonra otomobilinin çizilen kapısını muhabirlere gösteren Demet Akalın, ”Allah beterinden saklasın” diyerek kazayı nazara yordu.

Ünlü Şarkıcı Kaza Yaptı

“BAYA ZOR GÜNLER GEÇİRDİK”

Diğer yandan eşi Okan Kurt’un iş yerine gelen hacizlerden dolayı zor günler geçiren Akalın, son açıklamasında “Benim eşimle mal varlığım, her şeyim ayrı. Baya zor günler geçirdik beraber. Adam hırsız değil arkadaşlar, adam sadece borçlu. Sıkı da sağlam da bir borcu var. Ödüyorlar, Allah kolaylık versin. Hepimiz psikolojik olarak etkilendik. Eğlence işi yaptığım için zor 1-2 hafta geçti, ama şimdi iyiyim, iyiyiz” demişti.

Ünlü Şarkıcı Kaza Yaptı

Önceki İçerikÜnlü modelin 12 yaşındaki fotoğrafı çok konuşuldu
Sonraki İçerikKültür ve Turizm Bakanı Ersoy Büyükşehir’de