Zuhal Olcay’dan eski eşine aldatma göndermesi

Haluk Bilginer, Zuhal Olcay

Ünlü sanatçı Zuhal Olcay, geçen hafta sonu Ataşehir’de sevenlerinin karşısına çıktı. Olcay, konser sırasında Eriş Akman’la başrol oynadığı “Dünden Sonra Yarından Önce” filminin şarkısını da seslendirdi.

Ünlü sanatçı, şarkıyı yorumlamadan önce üzerinden 13 yıl geçse de kalbinde derin bir acı bırakan eski eşi Haluk Bilginer tarafından aldatılma hikayesine de gönderme yaptı.

Haluk Bilginer, Zuhal Olcay

Zuhal Olcay’ın unutamadığı ihanet olayını “Çok sıra dışı bir hikaye… çok az insanın başına geliyor” diyerek esprili bir idille ifade etmesi salondaki seyircileri uzun süre güldürdü. Olcay sözlerine “Bir kadın ve bir erkek evlenirler. Sonra adam daha genç bir kadın bulur. Olay bu… Ben de yaşadım” şeklinde devam etti.

Haluk Bilginer, Aşkın Nur Yengi

Zuhal Olcay’ın 1992 yılında Haluk Bilginer’le büyük bir aşkla yaptığı evlilik, 2004 yılında Bilginer’in ünlü popçu Aşkın Nur Yengi’yle yasak aşk yaşaması nedeniyle son bulmuştu. İki yıl sonra Haluk Bilginer’le evlenen Aşkın Nur Yengi’nin mutluluğu da 2012’de yine ihanet yüzünden bitmişti.

Aşkın Nur Yengi

O günlerde Aşkın Nur Yengi’nin kendisiyle aynı kaderi yaşadığı  hatırlatılıp ne hissettiği sorulduğunda ise Zuhal Olcay, “Yuva yıkanın yuvası olmaz, ilahi adalet yerini buldu gibi atasözlerini söylemeyi istemiyorum ama herkesin bu tür deneyimleri yaşaması gerektiğine inanıyorum. Ben bunları yaşadım çünkü…” demişti.

Önceki İçerikTrafikten sıkılan Yavuz Seçkin Marmaray metrosunda
Sonraki İçerikTuba Büyüküstün: “Doğru değil”