Erasta’da kalabalık imza günü

Ünlü Yazarlar Okurlarıyla Erasta Antalya’da Buluştu
Ünlü Yazarlar Okurlarıyla Erasta Antalya’da Buluştu

Antalya’nın alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya, edebiyat dünyasının tanınmış simalarını düzenlediği imza günü etkinliklerinde ağırlamaya devam ediyor.

Antalya Erasta (2)
Kahraman Tazeoğlu Antalya’daydı

Erasta Antalya, ünlü yazarları okurlarıyla buluşturmaya devam ediyor. Fenomen ve yazar Arda Erel’i, Antalyalı edebiyatseverler ile bir araya getiren imza günü, 28 Ekim’de gerçekleşti. Son kitabı “Arayış”ı sevenleri için imzalayan yazar, hayatta yaşanılan her şeyin kendi seçimimiz olduğunuvurgulayarak,arayışın içe dönük olması gerektiğini hatırlattı. İlk kitabı “Senin İçin” ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan yazarın ikinci kitabı “Arayış” için düzenlenen imza günü, yoğun ilgi gördü.

Antalya Erasta (4)
Arda Erel, hayranları için kitabını imzaladı.

Erasta Antalya’da 29 Ekim’de gerçekleşen etkinliğin konuğu ise radyocu, şair ve yazar Kahraman Tazeoğlu oldu. Geçtiğimiz aylarda raflarda yer bulan “İki Söz” başlıklı kitabını imzalayan yazarın, aşk ve yalnızlık üzerine gerçekleştirdiği okuma, şiire gönül veren izleyicilerden beğeni topladı. Hayranları Tazeoğlu ile anı fotoğrafı çektirirken, keyifli görüntüler ortaya çıktı.

Antalya Erasta (1)

Antalya Erasta (3)

Önceki İçerik‘Tazelenme Üniversitesi’ne Alanya’dan yoğun ilgi
Sonraki İçerikSevilen oyuncak Antalya Kipa’da