Ünlüler geçidi

Ünlüler geçidi
Ünlüler geçidi

Antalya’da 26’ncısı düzenlenen Dosso Dossi Fashion Show’un defilesinde baş manken olarak podyuma çıkan Paris Hilton, 3 elbisenin tanıtımını yaptı. Hilton’a, Çağla Şikel, Deniz Akkaya, Demet Şener, Şebnem Schaefer ve Özge Ulusoy’un yanı sıra Türkiye’den 40 manken eşlik etti.

dosso dossi 03

Antalya’da 7-11 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen Dosso Dossi Fashion Show’un The Land of Legends Theme Park içindeki atlı havuz üzerine kurulan podyumda, Hilton Otelleri’nin veliahtı Paris Hilton ile birlikte Türk mankenler podyuma çıktı.

dosso dossi 06

Dosso Dossi Fashion Show için Antalya’ya gelen Paris Hilton’a, Çağla Şikel, Deniz Akkaya, Demet Şener, Şebnem Schaefer ve Özge Ulusoy’un yanı sıra Türkiye’den 40 manken eşlik etti.

paris hilton kırmızı
Çocuk defilesi ile başlayan defile, Paris Hilton’un kırmızı elbiseli yürüyüşü ile devam etti.

dosso dossi 01
Gecenin finalinde ise Dosso Dossi Fashion Show için hazırlanan özel kreasyon ile podyuma çıkan mankenler görsel şölen oluşturdu. 40 manken arasında yürüyen Hilton’un çevresinde ünlü Türk mankenler yer aldı.

Ünlüler geçidi
3 markanın ürününü giyen Paris Hilton, 4 kez podyuma çıktı. Hilton’u, ABD’li aktör nişanlısı Chris Zykla, Dosso Dossi Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan ile birlikte protokol sırasında izledi.

Ünlüler geçidi

özge ulusoy

çağla şikel

,NAa8uGBNWEerJuIGmRN6bg

 

Önceki İçerikBabalar Tavlada yarıştı
Sonraki İçerik‘Korsanlar ve Prensesler’ iskelede