Usta Dönerci®’den Ramazan Ayı’na özel menüler!

Geleneksel döner lezzetini, uygun fiyat ve üstün hizmet kalitesi ile sunan Usta Dönerci®, döner tutkunlarına Ramazan ayında da lezzet şöleni yaşatacak.

Geleneksel döner lezzetini, uygun fiyat ve üstün hizmet kalitesi ile sunan Usta Dönerci®, döner tutkunlarına Ramazan ayında da lezzet şöleni yaşatıyor.

Türkiye’nin en büyük döner zinciri Usta Dönerci®, birbirinden leziz, özenle hazırlanmış ürünleriyle dikkat çekiyor. Zengin menüsüyle hem ceplere hem midelere hitap eden Usta Dönerci® Ramazan ayına özel menülerle döner tutkunlarını sevindirecek.

Hem et İskender hem de pideli köfte olmak üzere iki ayrı Ramazan Menüsü oluşturan Usta Dönerci®’nin leziz Ramazan menüsünde mercimek çorbası, et iskender ya da pideli köfte, orta boy içecek ve su bulunuyor. Bu eşsiz döner deneyimini Ramazan ayında yaşamak isteyenler ceplerini de sevindirecek.

“Güvenilir Kaynaktan Lezzetli Et, Hızlı Servis, Ulaşılabilir Fiyat” mottosunu benimseyen Usta Dönerci®, müşterilerine güvenilir malzemeler ile hazırlanmış leziz ürünler ve döner çeşitlerini sunuyor.

Tadı gibi etine de güvenen Usta Dönerci® hakkında daha çok bilgi sahibi olmak için www.ustadonerci.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. Facebook (www.facebook.com/ustadonerci.turkiye/) ve Twitter (www.twitter.com/ustadonerci) üzerinden yenilikleri takip edebilirsiniz.

Et iskender Ramazan menüsü veya pideli köfte Ramazan menüsü 19,50 TL’den havaalanı hariç tüm restoranlarda yalnızca 19:00–2:00 saatleri arasında servis edilecek. Ramazan menüleri paket servis, mobil restoranlarda geçerli olmayacak.

TAB Gıda hakkında:

ATA Grubu’na bağlı TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş, Burger King®, Sbarro®, Popeyes®ve Arby’s® markalarının Türkiye’de münhasır lisans hakkı sahibi ve Burger King®, Sbarro®, Popeyes® ve Arby’s® restoranlarının Türkiye’deki işletmecisi ve geliştirme ortağıdır. TAB Gıda bünyesinde Burger King® 1995 yılında, Popeyes® ve Sbarro® markaları ise 2007 yılında faaliyete geçmiştir. TAB Gıda 2010 yılında da Arby’s®’i bünyesine katmış, 2013 yılında kendi markası olan Usta Dönerci®’yi, 2019 yılında da yine kendi markası olan Usta Pideci®’yi kurmuştur. Bugün Türkiye genelinde 650’den fazla Burger King® restoranı, 80’e yakın Sbarro®, 200’ü aşkın Popeyes®, 70’den fazla Arby’s®, 130’dan fazla Usta Dönerci®, 5 Döner Stop® ve 3 Usta Pideci® restoranı bulunmaktadır. Hızlı servis restoran zincirlerini bünyesinde bulunduran TAB Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. bugüne kadar pek çok ödül alarak, sektörünün lideri konumundadır.