Vildan Atasever ilk adımı attı

Vildan Atasever, son olarak ''Tek Yürek'' dizisiyle ekranlara gelmişti. Şu sıralar ekranlardan uzak olan oyuncu, sevgilisi Erkan Akdemir ile nişanlandı.
Vildan Atasever

Oyuncu Vildan Atasever, sevgilisi Erkan Akdemir ile evlilik yoluna girerek sade bir törenle nişanlandı.

Birçok yapımın ses getiren oyuncusu Vildan Atasever, son olarak ”Tek Yürek” dizisiyle ekranlara gelmişti. Şu sıralar ekranlardan uzak olan oyuncu, sevgilisi Erkan Akdemir ile nişanlandı. Sade bir tören düzenleyen çiftin nişanına yakın arkadaşlar davet edildi.

YÜRÜYÜŞ SIRASINDA TANIŞTILAR

Uzun süre oyuncu İsmail Hacıoğlu ile birlikte olan ve 2010 yılında ilişkilerini nikah ile taçlandıran ikili 2015 yılında boşanmıştı. Özel hayatıyla pek gündeme gelmeyen Atasever, pazar akşamı iş adamı Erkan Akdemir ile nişanlandı. Geçen yıl ağustos ayında Belgrad ormanındaki yürüyüş sırasında nişanlısıyla tanışan Atasever, “Kısa süreli bir arkadaşlık döneminden sonra ikimizde ilişkimizi resmiyete taşımak istedik” dedi.

KIR DÜĞÜNÜ YAPACAKLAR

Vildan Atasever, “Ailelerimiz tanıştı ve ilişkimizi destekledi. Bugün yeni bir güne uyandım ve çok mutluyum. Ailelerimiz arasında örf ve adetlerimize uygun bir şekilde isteme ve nişanımız oldu. Yaz sonunda tüm sevdiklerimizin katılacağı kır düğünü yapmayı planlıyoruz” şeklinde açıklama yaptı.

Önceki İçerikBuket Aydın iddialara son noktayı koydu
Sonraki İçerikHercai’nin yıldızı yardım elini uzattı