VJ Bülent yıllar sonra ortaya çıktı

VJ Bülent yıllar sonra görüntülendi
VJ Bülent yıllar sonra görüntülendi

14 yıl boyunca televizyon ekranlarında boy gösteren VJ Bülent, yıllar sonra görüntülendi.

VJ Bülent
VJ Bülent

İşsizlik maaşı da alan Bülent, İstanbul’a taşınarak yeni bir hayat kurduğunu ve kabuğuna çekilerek sakin bir hayat yaşayıp emeklilik yaşının dolmasını beklediğini söyledi.

SSK’dan emekli olduğunu belirten 47 yaşındaki VJ Bülent, SGK primlerinin dolduğunu hatta primlerinden daha fazla gün çalıştığını dile getirdi. VJ Bülent, emekli maaşını alabilmek için yaşının dolmasını beklediğini, zamanında işsizlik maaşı aldığını kaydetti. Edirne’de bir restorana gelen VJ Bülent, ekmeğini, yoğurdunu ve turşusunu kendisinin yaptığını söyledi.
VJ Bülent, kanallarda VJ’lik mesleğinin de bittiğini belirterek, “Mesleğe 1996 yılında başladım. VJ ve DJ arasındaki fark, DJ radyo diskini döndüren VJ de videoyu döndüren kişidir. Biri radyoda bir televizyonda sunum yapar. VJ mesleği bizimle beraber başladı. Rahmetli Defne Joy Foster da vardı. 14 sene Kral TV’de VJ’lik yaptım. Ben başladığım dönemde VJ’lik başlamıştı. Ben VJ’likten ayrıldım. Ben ayrıldıktan sonra VJ’lik mesleği bitti. Hala o kanallarda hiçbir sunucu yok. Sunum yapmıyor. Makineler döndürüyor videoları. Bir dönemmiş gerçekten, ben ayrıldıktan sonra anladım. Öyle renkli bir dönemin içindeymişim” dedi.

Önceki İçerikGökçe Bahadır makyajsız yakalandı
Sonraki İçerikBelediye meclisi toplandı