Wilma Elles korktuğu şeyi açıkladı

Oyuncu Wilma Elles, verdiği röportajda gayrimenkulleriyle alakalı soruyu duyunca korkup kaçtı. Bir süre sonra açıklama yapan Elles,

Oyuncu Wilma Elles, verdiği röportajda gayrimenkulleriyle alakalı soruyu duyunca korkup kaçtı. Bir süre sonra açıklama yapan Elles, “Çocuklarımı kaçırırlar diye korkuyorum, benden para istiyorlar” diyerek korkusunu anlattı.

Bir alışveriş merkezindeki mekanın açılışına katılan oyuncu Wilma Elles, basın mensuplarına verdiği röportaj verdiği sırada, bir soru üzerine korkup kaçtı.

“16 tane dairem var” açıklamasıyla gündeme gelen Wilma Elles, gelen sorulardan sonra basın mensuplarının yanından uzaklaştı. Bir süre sonra geri dönen Elles, “Çocuklarımı kaçırırlar diye korkuyorum” dedi.

‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisinde adeta servet kazanan Wilma Elles, 8 yılda bir mağaza, 16 daire sahibi olmuştu. Oyuncu, gazetecilerin yatırımlarını sorması üzerine panik yaptı. “İstemiyorum” diyerek röportajı bitiren Wilma Elles, bir hayli sinirlendi.

“BUNLARI SORMAYIN”

Sakinleşince basın mensuplarının yanına gelen oyuncu, kameralar kapalıyken, “Benim çocuklarım var, çocuklarımı kaçırırlar diye korkuyorum. Benden para istiyorlar, yazıyorlar. Ben korkuyorum. Bunları sormayın, yayınlamayın” diyerek kafaları karıştırdı.

Önceki İçerikHazar ve Onur’dan aşk pozu
Sonraki İçerikBeren Saat markette kayınvalidesi ile tartıştı