Yalın aşıklar için söyledi

Pop müziğinin sevilen isimlerinden Yalın, Kerki Production ve Solfej Organizasyon işbirliğiyle düzenlenen konserler kapsamında dün akşam TİM Show Center’da sevenleriyle buluştu.
Pop müziğinin sevilen isimlerinden Yalın, Kerki Production ve Solfej Organizasyon işbirliğiyle düzenlenen konserler kapsamında dün akşam TİM Show Center’da sevenleriyle buluştu.

Pop müziğinin sevilen isimlerinden Yalın, Kerki Production ve Solfej Organizasyon  işbirliğiyle düzenlenen konserler kapsamında dün akşam TİM Show Center’da  sevenleriyle buluştu.

1518654379_YALIN_18
Sanatçı Yalın, sevilen şarkılarını hayranları için seslendirdi.

14 Şubat’a özel gerçekleşen konserde Yalın, en romantik ve sevilen şarkılarını seslendirdi. “14 Şubat Sevgililer Günü değil tüm sevenlerin, sevginin günü olsun” dedi. ‘Söz-müzik Yalın’ adını verdiği yepyeni konseptiyle Sevgililer Günü’nde TİM Show Center’da seyircisiyle buluşan Yalın, hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Sevilen sanatçı kendi albümünde yer alan şarkılar dışında bugüne dek başka sanatçılar tarafından yorumlanan, sözü ve müziği kendisine ait olan şarkıları da bu konserinde seslendirdi.

1518654389_YALIN_11
Yalın sözü ve müziği kendisine ait olan ancak başka sanatçılar tarafından yorumlanan şarkılarını da seslendirdi.

Sahneyi kendi tasarladı

Söz-müzik Yalın konseptiyle seyirci karşısına çıkan başarılı sanatçı, sahne konseptini de kendisi tasarladı. Sahnede 14 Şubat’a uygun bir şekilde romantik bir ambiyans yaratan Yalın, şarkılarını özel ışıklar eşliğinde seslendirdi.

1518654386_YALIN_9

Barış Manço’ya saygı duruşu

Konserin ilk yarısının sonunda merhum sanatçı Barış Manço’yu anan Yalın, “Konserin adı Söz-Müzik Yalın ama ben çok sevdiğim bir Barış Manço şarkısıyla bu konsepti seve seve bozmak istiyorum” diyerek vokalisti ile beraber ‘Alla beni pulla beni’ şarkısını söyledi ve büyük alkış aldı. ‘Zalim’, ‘Olmasa da Olur’, ‘Bittiyse Söyle’ ve ‘Sonsuz Ol’ gibi hit olmuş şarkılarını da seslendiren Yalın, muhteşem performansıyla geceye damga vurdu.

1518654373_YALIN_12

1518654354_YALIN_16

Ankara ve İzmirli hayranlarıyla buluşacak

İstanbul’da harika bir konsere imza atan Yalın, hayranlarıyla buluşmaya devam ediyor. İstanbul sahnesinin ardından Ankara ve İzmirli hayranlarıyla buluşacak olan Yalın, en güzel şarkılarını seslendirecek.

24 Mart Ankara Congresium

7 Nisan İzmir Adnan Saygun Kültür Merkezi

Önceki İçerikUsta oyuncu yoğun bakımdan çıktı
Sonraki İçerikYabancılar Meclisi hastaneyi gezdi