‘Yaşanılacak Mekanlar İçin’ Su Yapı

'Yaşanılacak Mekanlar İçin' Su Yapı
'Yaşanılacak Mekanlar İçin' Su Yapı

Verdiği hizmet kalitesi ve ürün seçeneği ile Alanya’nın önemli markalarından birisi olan Su Yapı Yapı Malzemleri, güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam ediyor.

Fatih Uyar
Fatih Uyar

‘Yaşanılacak Mekanlar İçin’ sloganını şirket prensibi haline getiren Su Yapı ailesi, farklı tasarımlardaki kaliteli ürünleri kısa yoldan tüketiciye ulaştırmayı hedefliyor. İlerledikleri yolda her zaman en iyileri hedef aldıklarını belirten Alanya Su Yapı sahibi Fatih Uyar, “Bizim için müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden önce geliyor. Yıllar içinde son derece güzel ürünlerin yanlış kullanım sonucu istenilen etkiyi vermediğini tecrübe ettik. Biz Su Yapı ailesi olarak müşterilerimize doğru ürünü doğru yerde kullandırmayı ve bunu yaparken de kaliteli ürünlerimizi ekonomik yoldan sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz” dedi.

Su Yapı'yı tercih edenler son tasarım ürünlere en kısa yoldan ulaşıyor
Su Yapı’yı tercih edenler son tasarım ürünlere en kısa yoldan ulaşıyor

“Yenilikleri ve modern tasarımları güncel şekilde sizlere sunmaya devam edeceğiz”

Su Yapı

Şirket bünyesinde alt yapı tesisat malzemeleri, armatür grupları, duşkabin ve akrilik ürünlerinin yanı sıra vitrifiye gruplarda sınırsız marka ve model seçeneği sunan Su Yapı, müşterilerine ücretsiz olarak mimari destek, nakliye, montaj gibi hizmetler de sunuyor. Ekip olarak özveri ile çalıştıklarını belirten Uyar,” Yenilikleri ve modern tasarımları kalitemizden ödün vermeden en güncel şekilde sizlere sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Su Yapı- 3

Fatih Uyar

Su Yapı- 2

Önceki İçerikInstagram’da Öne Çıkanlar (467.Hafta)
Sonraki İçerikAlanya aşığı Zeynalov’dan tarih kokan sergi