Yasmin Erbil’den duygulandıran paylaşım

yasmin-erbil-mehmet ali erbil

Yoğun bakıma kaldırılan ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil, sosyal medya hesabından babasıyla ilgili duygusal bir mesaj paylaştı.

Mehmet Ali Erbil

Yasmin Erbil’den, yoğun bakıma kaldırılan Mehmet Ali Erbil için duygusal bir paylaşım yaptı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Erbil’in kızı Yasmin, “Bütün güzel enerjilerim seninle özel ve güzel adam.” dedi.

yasmin-erbil-mehmet ali erbil

“YİNE BENİ GÜLDÜRECEKSİN”

Instagram hesabından babası Mehmet Ali Erbil için paylaşım yapan Yasmin Erbil duygulandırdı. Yasmin Erbil paylaşımında, “En mutsuz olduğun anda bile babamı görünce unutur ve tebessüm edersin çünkü onun güzel enerjisini herkese geçirebilmek gibi bir yeteneği var. İnsan ayırmaz, herkesi sever kimse için kötülük düşünmez. Zaten ben hep başkalarını düşünmekten hastalandığını düşünüyorum çünkü insanlar işinden dolayı anlamasa da tanıyabileceğiniz en hassas, en duygusal insanlardan biridir babam. Filmlerde şarkılarda bile gözü dolar…

Belki bunu söyledim diye kızacak sonra bana ama kızamaz… Kimseye kıyamaz çünkü… Çok kişi yanlış yaptı ona belki o da yanlışlar yaptı ama hiç bir zaman niyeti kötü olmamıştır. Çok güzel affeder, affetmeyi bilir kin tutmak nedir bilmez. Ama en güzel sevmeyi bilir en çok da bizi çocuklarını küçükken zor şeyler yaşamış onda iz bırakan… Onlardan biri de dedem sert bir adammış çok sevgisini gösteremezmiş, babam da hep bunu kendine dert edip söz vermiş “Benim çocuklarım olduğunda ben onlara hep sarılacağım her zaman sevgimi göstereceğim diye.

Öyle de yapıyor ben babama sarılınca bütün dertlerim gider öyle içten sevdiği için seni bilen sayan kalbinin güzelliğini gören herkes dua ediyor sana bence böyle bir devirde hepimizin sana daha çok ihtiyaci var. Benim zaten sana düşkünlüğümü biliyorsun babişim. Çok yakında okuyacaksın bunu. Bütün güzel enerjilerim seninle özel ve güzel adam yine beni bu fotoğraftaki gibi güldüreceksin.” dedi.

yasmin-erbil-mehmet ali erbil

NE OLMUŞTU?

Ünlü sunucu geçtiğimiz günlerde banyoda düşerek hastaneye kaldırılmıştı. Eski hastalığının nüksetmesi sonucu Mehmet Ali Erbil yoğun bakıma alınmıştı. Erbil’in sağlık durumu hala ciddiyetini koruyor.

Önceki İçerikİrem Sak sokaklarda nara attı
Sonraki İçerikAsena hamile iddialarına yanıt verdi