Yay burcunda kısmetli Dolunay

20 Mayıs-26 Mayıs Haftası Astrolojik Öngörüler

Hemen hafta başında Güneş İkizler burcuna geçiyor. Öncelikle tüm İkizler burçlarının doğum günlerini kutluyorum.
Bilgi edinmek, eğitimler, pratiklik, yeniliklere açık olmak, seyahatler, ticari işler, sözleşmeler açısından hareketli bir aylık dönem başlıyor. İletişim trafiğimiz hızlanıyor . Ancak bir şeye başlayıp devam ettirmekte zorlanabiliriz. Çok dağılmadan hedef odaklı ilerleyelim.

Perşembe günü saat 16:53’te Yay burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Dolunay’lar sonuç alma, farkına varma zamanlarıdır.
Eğitimler, seyahatler, hukuksal konular, yurtdışı bağlantılı işler, akademik konular, sosyal medya alanlarında kararlar alınabilir.
Fikirlerimizi paylaşmak isteyeceğiz ancak fanatizmden, kendimizi haklı görmekten ziyade hafta boyu farklı fikirlere açık olmakta fayda var. Aynı gün Venüs-Jüpiter kavuşumu da gerçekleşeceğinden, daha iyimser hissedeceğiz, güzel destekler alacağız.

Pazar günü, şans, maddi manevi bolluk, büyüme enerjisini temsil eden Jüpiter, 12 yıl sonra İkizler burcuna geçerken, bizleri iletişim, eğitim, seyahatler, ticaret, sözleşmeler alanlarında olumlu anlamda etkileyecek. Bir yıllık süreçte bilgiye yatırım yapmak,var olan bilgimizi paylaşmak yaşamlarımızdaki bolluk enerjisini arttıracaktır.

İyi haftalar diliyorum…

Öngörüler öncelikli olarak Yükselen burca göre yapılır.
Peki Dolunay sizleri astrolojik olarak nasıl etkileyecek?

Koç ve Yükselen Koç’lar
Yurtdışı bağlantılı işler, eğitimler, seyahatler belki de sosyal medyada daha görünür olmak bu evin konuları hayli geniş. Hukuksal konularda sonuç alabilirsiniz. Yakın çevre ilişkilerinizde denge önemli görünüyor. Güneş ve Jüpiter İkizler burcuna geçerken iletişim, seyahatler, eğitimler hızlanıyor.

Boğa ve Yükselen Boğa’lar
Ortak paralar, eşten gelen gelirler, yatırımlar, krediler, borçlar… Gündeminiz daha çok maddi konularda görünüyor. Spiritüel çalışmalardan yararlanmak için güzel bir hafta. Harcamalarınızda dengeye önem verin. Güneş ve Jüpiter İkizler burcuna geçerken maddi konular ön planda olacak.

İkizler ve Yükselen İkizler
Karşıt burcunuzdaki Dolunay sizleri hayli etkiliyor. Yeni bir ilişki başlayabilir. Evlilik kararı alabilirsiniz. İşbirliği yapabilirsiniz.
Güneş ve Jüpiter burcunuza geçerken, hayallerinize giden yolda, yepyeni adımlar atma ve sonuç alma dönemi başlıyor.
Öne çıkmaya hazır olun.

Yengeç ve Yükselen Yengeç’ler
Yeni bir iş fırsatı söz konusu olabilir. Çalışma koşullarınız ve rutinlerinizle ilgili değişim ihtiyacında olabilirsiniz.. Sağlığınıza özen gösterin. Ruhsal çalışmalar, kendinize dönmek size iyi gelecektir. Güneş ve Jüpiter İkizler burcuna geçerken, ruhsal çalışmalar, terapiler, dinlenmek için güzel bir dönem. Önemli farkındalıklar yaşayabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan’lar
Hobilerinizden gelir elde edebilirsiniz. Gruplardan destek alabilirsiniz. Bazı Aslan’lar çocuk sahibi olabilir. Bazı Aslan’lar için ise, aşk hayatında karar zamanı. Çocuklarınızın hayatında güzel gelişmeler yaşanabilir. Güneş ve Jüpiter İkizler burcuna geçerken, arkadaş ve gruplarla iletişiminiz artıyor, ortak işler yapabilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak’lar
Eviniz, yuvanızla ilgili gelişmeler, evlilik, ev içinde değişmeler, belki taşınma, ev- arsa alma, satma anlamında kararlar aldığınız bir dönem. Aile içinde yaşanan bir sorunla ilgili karar alabilirsiniz. Güneş ve Jüpiter İkizler burcuna geçerken kariyerde öne çıkma, daha görünür olma zamanı.

Terazi ve Yükselen Terazi’ler
Yakın çevre, kardeşlerle ilişkileriniz, seyahatler, sözleşmeler, iletişim konularında hareketli bir dönem sizler için. Yurtdışı ile ilgili gündemleriniz varsa netleşebilirsiniz. Güneş ve Jüpiter İkizler burcuna geçerken, yurtdışı ile ilgili işler, seyahatler, ticaret,eğitimler, hukuksal konular öne çıkıyor.

Akrep ve Yükselen Akrep’ler
Kazançlarınız, maddi konularda sonuç alma zamanı sizler için. Belki bir prim, maaş artışı, ortak bir projenin getirileri söz konusu olabilir. Kendi değerinizin farkında olun.
Güneş ve Jüpiter İkizler burcuna geçerken, maddi konular, krediler, borç-alacak ilişkileri öne çıkıyor. Hayatınızdaki dönüşüm fırsatlarına odaklanın.

Yay’lar ve Yükselen Yay’lar
Dolunay burcunuzda en çok sizler etkileniyorsunuz. Önemli kararlar aldığınız bir hafta. İlişkiler, işbirlikleri, iş kurma, imajınız, sağlığınızla ilgili konularda destekleyici gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Güneş ve Jüpiter İkizler burcuna geçerken, ikili ilişkiler ve işbirlikleri öne çıkıyor. İhtiyaç duyduğunuz bir alanda danışmanlık alabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak’lar
Önemli bir farkındalık yaşayabilir, ilişkilerinizde yeni kararlar alabilirsiniz. Bu dönem bir projenin hazırlık aşamasında olabilirsiniz. Sağlığınıza, dinlenmeye önem verin. Bilinçaltı çalışmaları için uygun bir enerji var. Güneş ve Jüpiter İkizler burcuna geçerken çalışma hayatınız, günlük rutinleriniz öne çıkıyor.

Kova ve Yükselen Kova’lar
Arkadaş ve gruplardan güzel destekler alabilirsiniz. Bazı Kova’lar için ise, bu dönem eski çevrenizden uzaklaşıp yeni bir çevreye dahil olma zamanı. İşten gelen gelirleriniz artabilir. Bu dönem hayattan keyif aldığınız alanlara yönelin. Güneş ve Jüpiter İkizler burcuna geçerken aşk hayatı, yaratıcılık, çocuklarınız, hobileriniz öne çıkıyor.

Balık ve Yükselen Balık’lar
Kariyer alanınız etki alırken, terfi, öne çıkma, yeni bir iş fırsatı söz konusu olabilir. Çalışmıyorsanız eşinizin hayatında bu gelişmeler söz konusu. Güneş ve Jüpiter İkizler burcuna geçerken, ev ve ailenizle ilgili konular ön plana çıkıyor. Ev alımı, satışı, evlilik kararı gibi konularda destekleyici bir zaman.

Önceki İçerikBüyükler çocuk, küçükler büyük oldu
Sonraki İçerikÖzçelik’ten 19 Mayıs mesajı