Yeşim Salkım Seda Sayan’a gözdağı verdi

Yeşim Salkım Seda Sayan'a gözdağı verdi
Yeşim Salkım Seda Sayan'a gözdağı verdi

Yeşim Salkım geçtiğimiz günlerde programının ilk bölümüne konuk olan Gülben Ergen ile samimi tavılar gösteren Seda Sayan’a gözdağı verdi. Sayan’a “Bana bak canım, Kadırgalı mısın madırgalı mısın anlamam. Ben de Arnavut kızıyım.” dedi.

Yeşim Salkım
Yeşim Salkım

Geçtiğimiz günlerde Show TV ekranlarında yayına başlayan Seda Sayan’la programının ilk konuğu Sayan’ın yakın dostu Gülben Ergen oldu. Ergen programda düşmanları Seren Serengil ve Yeşim Salkımı adeta topa tutarak gövde gösterisi yaptı.

Seren Serengil bu olaylar üzerine sessizliğini bozarak ‘Ablam’ dediği Seda Sayan’ı takipten çıkardığını kendi programında açıklayınca ipler iyiden iyiye gerildi.

Seren Serengil’in bu hareketine Seda Sayan’dan tepki gecikmedi. Sayan kendi programında “Ben sizin programına geldiğimde sormayın dediğim sorulara “Tamam” dediniz. Şimdi bana hesap soruyorsunuz. Kim daha samimiyetsiz anlamadım.” dedi.

“Seni geldiğin yere gönderirim”

Tüm bunların ardından Yeşim Salkım da Seda Sayan’a sosyal medya hesabından yayınladığı bir video ile adeta savaş açtı. Salkım “Bana bak canım, Kadırgalı mısın madırgalı mısın anlamam. Ben de Arnavut kızıyım. Öyle kendin bir şey söylemeyip yanındakiucuz magazin figürlerini konuşturmakla olmaz gönderirim seni de gittiğin yere” diyerek ortalığı iyice kızıştırdı.

Önceki İçerikMehmet Ali Erbil’den 11880’e dava
Sonraki İçerikGazeteciler Gününü kutladılar