‘Yılın Annesi’ Sabaş Beko bayisinde ödülünü aldı

Beko’nun 14. kez düzenlediği ‘Yılın Annesi’ yarışmasının sonuçları belli oldu. Beko’nun seçmelerini 23 ilde bayileri aracılığıyla toplam 31 noktada gerçekleştirdiği, geleneksel ‘Yılın Annesi’ yarışması sonuçlandı.
'Yılın Annesi' ile fotoğraf çektirdiler.

Beko’nun 14. kez düzenlediği ‘Yılın Annesi’ yarışmasının sonuçları belli oldu. Beko’nun seçmelerini 23 ilde bayileri aracılığıyla toplam 31 noktada gerçekleştirdiği, geleneksel ‘Yılın Annesi’ yarışması sonuçlandı. Yarışmada aday olan 31 anne yılın annesi seçildi.

Sevim Sadullahoğlu, Zehra Sadullahoğlu.
Sevim Sadullahoğlu, Zehra Sadullahoğlu.

Alanya’da ‘Yılın Annesi’ ödülü almaya hak kazanan Ayten Ağar’a Sabaş Beko bayisinde düzenlenen törenle Beko Nofrost buzdolabı hediye edildi. Ödül törenine Batı Akdeniz Beko Bölge Müdürü Ahmet İçyer, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Alanya Şubesi Müdürü Fikret Namal, Sadullahoğlu Anonim Şirketi ortakları Raşit ve Kerim Sadullahoğlu ile aileleri de katıldı. Batı Akdeniz Beko Bölge Müdürü Ahmet İçyer, ‘Yılın Annesi’ seçilen Ayten Ağar’ın ‘Anneler Günü’nü kutladı. Raşit Sadullahoğlu da, “Anneler her zaman gönlümüzde. Mayısın ikinci haftasında ‘Anneler Günü’ etkinliğimiz oluyor. Sabaş ailesi olarak Alanya’daki sosyal yardım kuruluşlarının desteği ve yardımıyla bu ödüle Ayten Ağar’ı layık gördük. Hediyesini güle güle kullanmasını diliyoruz” dedi. Ağar da hediyenin kendisi için büyük motivasyon olduğunu söyleyerek yetkililere teşekkür etti.

‘Yılın Annesi’ Sabaş Beko bayisinde ödülünü aldı
Ağar’a ‘Yılın Annesi’ seçildiğine dair belgesini İçyer verdi.
Zehra Sadullahoğlu, Raşit Sadullahoğlu, Ahmet İçyer, Sevim Sadullahoğlu, Kerim Sadullahoğlu.
Zehra Sadullahoğlu, Raşit Sadullahoğlu, Ahmet İçyer, Sevim Sadullahoğlu, Kerim Sadullahoğlu.
Önceki İçerikLufian ikinci şubesini açtı
Sonraki İçerikSına ve Alaettinoğlu Avukatlık Bürosu açıldı