Yüzleşme dizisi ekibi Alanya gecelerinde

Kanal D’de yayınlanan ve yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak ile Burak Arlıel’in oturduğu Yüzleşme dizisinin ekibi, Can Gox’un konserinde “Dal goncayı bir sabah açılmış buldu” şarkısını birlikte söylediler.

Oyuncular Alanya gecelerinin keyfini çıkardılar.

KEŞFE ÇIKTILAR
Başrollerini Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Yeşim Ceren Bozoğlu, Zeynep Eronat ve Mesut Akusta’nın paylaştığı, Şerif Sezer, Macit Koper, Durul Bazan, Gülsim Ali, Derda Yasir Yenal, Gözde Çığacı, Müfit Kayacan ve Yeşim Gül’ün de oyuncu kadrosunda yer aldığı “Yüzleşme” dizisinin ekibi, çekimlerin yapıldığı Alanya’da geceleri keşfe çıktılar.

Yüzleşme Hande Doğandemir
Hande Doğandemir şarkılara eşlik ederek eğlendi.

CAN GOX’A EŞLİK ETTİLER
Yüzleşme dizisinin müziklerini yapan sanatçı Can Gox’un Alanya konserini birlikte izleyen Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Yeşim Ceren Bozoğlu, Mesut Akusta, Macit Koper, Durul Bazan, Gülsim Ali, yönetmenler Ömer Faruk Sorak ve Burak Arlıer, dizinin ilk bölümünde kullanılan “Dal goncayı bir sabah açılmış buldu” şarkısını Can Gox ile birlikte söylediler.

Yüzleşme Ömer Faruk Sorak

YÖNETMEN ERKEN AYRILDI
Yönetmen Ömer Faruk Sorak, konserin yapıldığı Alanya Harry’s Pub’dan Engin Öztürk, Burak Arlıer, Mesut Akusta ile birlikte erken ayrılırken, oyuncular bir süre daha eğlenceye devam edip mekandan taksi ile ayrıldılar. Yüzleşme ekibi gece boyunca Alanyalı hayranlarının isteklerini kırmayıp bol bol fotoğraf çekindiler.

Yüzleşme Engin Öztürk
Engin Öztürk ile Ömer Faruk Sorak, kafa kakaya verip konuştuktan hemen sonra mekandan ayrıldılar.
Hande Doğandemir
Hande Doğandemir’in gece boyunca neşesi yerindeydi.
Can Gox
Can Gox, Yüzleşme dizisi ekibine geldikleri için teşekkür etti. 

Önceki İçerikYeni imajıyla ilk defa görüntülendi
Sonraki İçerikEvli sevgilisiyle aşk yaşayan Tuba Ünsal’a tepki yağdı