Yüzleşme oyuncuları Alanya’nın keyfini çıkarmaya başladı

Şubat ayı çerisinde Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşamaya hazırlanan Yüzleşme dizisinde rol alan ünlü oyuncular, dizi setinden arta kalan zamanlarında Alanya'nın keyfini çıkartıyor.

Çekimleri Alanya’nın çeşitli bölgelerinde yapılan ve Mart ayı içerisinde Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşamaya hazırlanan Yüzleşme dizisinde rol alan ünlü oyuncular, dizi setinden arta kalan zamanlarında Alanya’nın keyfini çıkartıyor.

Firat-Onur-Deniz,-Birke-Muratal,-Vedat-Akbulut,-Nejat-Koper,-Esra-Tığlı-Kutertan,-Murat-Atak,-Engin-Öztürk,-Mustafa-Erman-Doğan
Fırat Onur Deniz, Birke Muratal, Vedat Akbulut, Nejat Koper, Esra Tığlı Kutertan, Murat-Atak, Engin Öztürk, Mustafa Erman Doğan

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Yüzleşme dizisinde rol alan usta oyuncular, çekim aralarında Alanya’nın keyfini çıkartıyor. Alanya Belediye Tiyatrosu (ABT) Rejisörü Murat Atak, tiyatro oyuncuları ve Yüzleşme dizisinin başrol oyuncularından Engin Öztürk ile Kaleiçi Meyhanesi Alanya’da bir araya geldi. Çekimleri tüm hızıyla devam eden dizinin diğer bir başrol oyuncusu Uğur Yücel de aynı mekanda hayranları ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Seyrani-Sarıkaya,-Uğur-Yücel
Seyrani Sarıkaya, Uğur Yücel
Önceki İçerikEce Seçkin’e anne azarı
Sonraki İçerikHayalini gerçekleştirdi