Zayıflama kampına ilgi büyüktü

Ünlü Nörobilim Uzmanı Deniz Egece ile İdeal Beden ve Zayıflama Kampı
Ünlü Nörobilim Uzmanı Deniz Egece ile İdeal Beden ve Zayıflama Kampı

Deniz Egece ile Zayıflama ve İdeal Beden Kampı, 27 Mart- 1 Nisan tarihleri arasında gerçekleşti. Numa Beach & Spa Otel’de gerçekleşen ideal beden kampına Alanyalıların ilgisi oldukça yoğundu.

Ünlü Nörobilim Uzmanı Deniz Egece ve katılımcılar toplu olarak poz verdi
Ünlü Nörobilim Uzmanı Deniz Egece ve katılımcılar toplu olarak poz verdi

Avrupa’nın ve Türkiye’nin farklı illerinden gelen 25 kişilik grupla gerçekleşen kamp 5 gece 6 gün sürdü. Zayıflama ve İdeal Beden Kampı’nı düzenleyen ünlü Nörobilim Uzmanı Deniz Egece, “Kampımızda hiçbir yasak ve kısıtlama olmadı. Günlük hayatlarında 8 ile 20 pasta tabağı beslenen katılımcılarımız kampın sonunda kendi rızaları ile 2-3 pasta tabağı miktarı beslenmeye başladı ve yemek yeme istekleri olmadıklarını belirtti. Kamptaki eğitimimizde kullandığımız Düşünce Molası tekniği ile katılımcılarımızın istem dışı yeme ihtiyacını ortadan kaldırdık. 5 gün sonunda katılımcılardan 2 ile 6 kiloya kadar zayıflayanlar oldu. Katılımcılara, kamp sürecinde öğrendikleri eğitim ve uygulamaları evlerinde de uygulayabilmeleri için bir de kitapçık verdik. Bu kitapçık ile kişiler kampta öğrendiklerini 90 günlük süreçte de devam ettirebilecek ve 25-30 kiloya kadar zayıflayabilecekler. Bu da 5-6 bedene karşılık gelmektedir” dedi.

Katılımcılar eski kıyafetlerini yok ettiler.
Katılımcılar eski kıyafetlerini yok ettiler.

Kamp sürecinin kolay öğrenilen eğlenceli ve sevgi dolu bir program olduğunu dile getiren katılımcılar, fazla kilolarından kurtulmalarının yanı sıra geçmişte yaşadıkları birçok psikolojik problemlerle de kamp sürecinde yüzleşebildiklerini belirtti. Ayrıca katılımcılar, Deniz Egece’nin programının, dünya çapında uygulanan metotların aksine, kilo vermede kalıcı bir yöntem olduğunu ve hem zihinsel hem de beden olarak bu süreçte yenilendiğini belirtti. Deniz Egece, Zayıflama ve İdeal Beden Kampı’nın, Melike Aydoğan, Saime Müge Tüzgen, Sevgi Çelik, Emine Sarı Altop ve Tuğçe Arabacı’nın destekleriyle gerçekleştiğini ifade etti.

Kamp sürecinde çeşitli aktiviteler oldu.
Kamp sürecinde çeşitli aktiviteler oldu.

Deniz Egece ile Zayıflama ve İdeal Beden Kampı 2

Deniz Egece ile Zayıflama ve İdeal Beden Kampı

Önceki İçerikErhan ve Burcu ilk adımı attı
Sonraki İçerikSertifikalarını aldılar