Zerrin Özer: “Erdoğan’ı da severim kime ne!”

Zerrin Özer
Zerrin Özer

Tarzı ve yorumuyla Türk Pop ‘unun akla gelen ilk isimlerinden Zerrin Özer, yeni single çalışması ‘Beni Tanıma’ya özel verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Zerrin Özer
Zerrin Özer

26 kilo veren ve uzun bir süre sonra ‘Beni Tanıma’ adlı single çalışması ile geri dönen Özer, verdiği röportajda Türkiye’de yeteri kadar özgür olduğunun altını çizdi. Devlet sanatçısı olduğunu belirten Özer, “TRT’de de program yaparım, Erdoğan’ı da severim. Kime ne!” dedi. Toplumun geneliyle ilgili yorum yapan güzel şarkıcı, “Türk erkeklerinin yarısı biseksüel. Ama toplum baskısından kendilerini gizliyorlar. Kız çocukları evlenmeden önce bakire olmalı” şeklinde açıklamalar yaptı.

“Uzun süre tekerlekli sandalyeye mahkum oldum”

Omuriliğinden iki defa yanlış ameliyat olduğunu söyleyen Özer, “Geçirdiğim yanlış operasyonlar nedeniyle uzun süre tekerlekli sandalyeye mahkum oldum. Şarkılarımı söyledim, işimi yaptım ama zordu. Şükür şimdi iyiyim. 26 kilo verdim. Kilo benim bitmeyen kompleksim, bunu itiraf ediyorum. Benim felsefeme göre insan iyi şarkı okuyorsa her türlü dinlenir. Ben bunun kanıtıyım. Ama albüm yapmak için görüştüğüm ilk kişi beni görünce, ‘Seni gören televizyonu kapatır. Kilo vermek zorundasın’ demişti” dedi.

Önceki İçerik“Kızlar evimi basınca taşındım”
Sonraki İçerikRüzgar için söylediler