Zeytin Dalı bayrama hazır

Zeytin Dalı bayrama hazır
Zeytin Dalı bayrama hazır

Alanya’nın manzaralı mekanları arasında adı ilk sıralarda yer alan Cafe Zeytin Dalı, Kurban Bayramı öncesi tüm hazırlıklarını tamamladı.

Zeytin Dalı bayrama hazır

Kale Yamacı’nda bulunan Cafe Zeytin Dalı, tadilat çalışmaları sonucu sadece mekan genişliği olarak değil, hizmet ve ekip olarak da büyüdü. Bu ayın başında tadilatı tamamlanan mekan alt katını da hizmete açarak iki kat büyümüş oldu. Çocuk oyun alanı ve özel toplantılar için de yeni odalar açan Zeytin Dalı, ekibini de büyüttü. Hem mutfak hem de servis ekibini arttıran mekan, zaten oldukça zengin olan menüsünü, daha da genişletecek.

Mehmet Alabacak
Mehmet Alabacak

Yeni yöresel lezzetleri ile çok yakında müdavimlerine sürpriz yapmaya hazırlanan Zeytin Dalı’nın sahibi Mehmet Alabacak, “3 kuşaktır Alanya’nın yemek kültürüne hizmet vermiş bir aile olarak, hizmetlerimize Cafe Zeytin Dalı’nda devam ediyoruz. Kurban Bayramı öncesi hem mekanımızı hem de ekibimizi büyüterek tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Herkes için güzel bir bayram olmasını diliyor, şimdiden tüm Alanya halkının bayramını kutluyorum” dedi.

Zeytin Dalı bayrama hazır-2

Zeytin Dalı bayrama hazır-3

Zeytin Dalı bayrama hazır-4

Zeytin Dalı bayrama hazır-5

Zeytin Dalı bayrama hazır-6

Zeytin Dalı bayrama hazır-7

Önceki İçerikTuna, iş dünyasını buluşturdu
Sonraki İçerikInstagram’da Öne Çıkanlar (471. Hafta)