Soul Off Coffee’de neşeli nikah

Doğu Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde öğretim görevlisi olan Mert Yusuf Özlük ile Yakın Doğu Üniversitesi'nde çocuk doktoru olan Yardımcı Doçent Neşe Akcan beraberliklerini evlilikle taçlandırdı.

Doğu Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde öğretim görevlisi olan Mert Yusuf Özlük ile Yakın Doğu Üniversitesi’nde çocuk doktoru olan Yardımcı Doçent Neşe Akcan beraberliklerini evlilikle taçlandırdı.

Soul Off Coffee’ye klasik otomobille gelen çifti burada sevenleri alkışlarla karşıladı. MHP Kadın Kolları Başkanı Sevim Bulut’un yeğeni de olan Mert Yusuf Özlük’ün nikahına Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ile Yıldız Yücel de katıldılar.

Mert Yusuf Özlük, Neşe Akcan
Çift nikahın kıyılacağı yere klasik otomobille geldi.

Damat Mert Yusuf Özlük’ün doğduğu saat olan 15.15te kıyılan nikah aynı zamanda 14 Mart Tıp Bayramı’na da rastladı. Soul Off Coffee’nin sahile bakan kısmında kıyılan nikahta çiftin şahitliğini Başkan Yücel ile gelin ve damadın yakınları yaptı.

Mert Yusuf Özlük, Neşe Akcan

Nikahta gelin Neşe Akcan nikah memurunun evlenme isteğiyle ilgili sorusunu okuduğu şiir ve söylediği şarkının ardından ‘Evet’ diye yanıtladı. Damat ise nikah memurunun sorusuna, ‘Bu şiirin üzerine hayır denmez’ diyerek ‘Evet’ cevabını verdi.

Mert Yusuf Özlük, Neşe Akcan
Neşe Akcan, nikah memurunun sorusunu cevaplamadan önce şiir okuyup şarkı söyledi.

Son derece neşeli geçen nikahta Başkan Yücel, aile cüzdanını geline vermek istedi ancak gelin Neşe Akcan, “Aile cüzdanını beyime verin” deyince gülerek, “İlk kez bir nikahta aile cüzdanını almak istemeyen gelin görüyorum. Bu damat sokakta gelinin beş metre arkasından yürüyecek” esprisini yaptı. Nikahın ardından katılımcılar çift ile birlikte fotoğraf çektirerek onlara çeşitli hediyeler verdi.

Adem Murat Yücel,Mert Yusuf Özlük, Neşe Akcan
Neşe Akcan, aile cüzdanının eşine verilmesini söyledi.
Soul Off Coffee'de neşeli nikah
Nikah sonrası birlikte fotoğraf çektirildi.
Adem Murat Yücel, Neşe Akcan, Mert Yusuf Özlük, Yıldız Yücel
Başkan Yücel ve eşi Yıldız Yücel ile de fotoğraf çektirildi.
Soul Off Coffee'de neşeli nikah
Soul Off Coffee'de neşeli nikah
Mert Yusuf Özlük, Neşe Akcan
Çift aile cüzdanı ile fotoğraf çektirdi.
Besna Türkdoğan, Yıldız Yücel, Sevim Bulut, Nevriye Eğilmez
Besna Türkdoğan, Yıldız Yücel, Sevim Bulut, Nevriye Eğilmez
Neşe Akcan, Mert Yusuf Özlük
Çift romantik şarkılar eşliğinde dans etti.

Önceki İçerikYeni arabasıyla Alanya caddelerinde
Sonraki İçerikHaluk Levent yine şaşırtmadı