Ali Sunal, baba olmaya hazırlanıyor

Türk sinemasının usta aktörü Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal'ın, baba olmaya hazırlandığı öğrenildi. Eşi 4 aylık hamile olan Ali Sunal'ın kız bebek beklediği öğrenildi.

Türk sinemasının usta aktörü Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal’ın, baba olmaya hazırlandığı öğrenildi. Eşi 4 aylık hamile olan Ali Sunal’ın kız bebek beklediği öğrenildi.

Sevilen program Güldür Güldür Show’un sunucusu Ali Sunal’ın baba olma heyecanı yaşadığı öğrenildi. Ali Sunal, geçen Mart ayında avukat sevgilisi Nazlı Kurbanzade ile Swissotel’de nikah masasına oturmuştu.

“OLSA NE GÜZEL OLURDU”

Mutlu aile hayatıyla dikkat çeken ünlü oyuncu geçen mayıs ayında görüntülendiği bir AVM’de “Baba olmak istiyor musunuz?” sorusuna “Şu anda öyle bir şey yok. Ama olsa ne güzel olur” diye cevap vermişti.

Ali Sunal’ın 1 Yıl önce evlendiği eşinin 4 aylık hamile olduğu ortaya çıktı!

”BABA OLMAYA HAZIRLANIYOR”

Baba olmayı çok isteyen 41 yaşındaki Sunal cephesinden beklenen haber geldi. Bu yıl Show TV’de ekrana gelen fenomen komedi programı Güldür Güldür Show’un 6. sezonuna başlayan Ali Sunal’ın baba olmaya hazırlandığı ortaya çıktı.

”KIZI OLACAK”

Eşi Nazlı Kurbanzade 4 aylık hamile olan Sunal’ın çok heyecanlı olduğu konuşuluyor. Ünlü oyuncunun bebeğin cinsiyetinin ise kız olduğu öğrenildi.a

Önceki İçerikEbru Yaşar erkeklerden ne istediklerini açıkladı
Sonraki İçerikPandastic Burger & Coffee açıldı