Beren Saat ekranlara geri dönüyor

Oyuncu Beren Saat'in eski sevgilisi ile olan fotoğrafını paylaşmasına Efe Güray'ın annesinden destek geldi. Nil Ayata,
Beren Saat

Başarılı oyuncu Beren Saat, uzun bir aradan sonra ekranlara Netflix ile geri dönmeye hazırlanıyor. Güzel oyuncu Netflix’in ikinci orijinal Türk dizisinde başrol olacak.

Dünyanın en büyük dizi ve film platformu Netflix’in Türkiye‘den çıkan ilk orijinal dizisi, 14 Aralık‘ta yayınlanacak olan The Protector (Hakan: Muhafız) için nefesler tutulmuşken yeni bir sürpriz daha geldi.Başarılı oyuncu Beren Saat, uzun bir aradan sonra ekranlara Netflix ile geri dönmeye hazırlanıyor. Güzel oyuncu Netflix'in ikinci orijinal Türk dizisinde başrol olacak.

 NETFLİX’TEN İKİNCİ SÜRPRİZ

Netflix’in ilk Türk dizisi olma özelliğini taşıyan Hakan: Muhafız’la heyecanlanan Türk izleyiciler ikinci bir sürprizle karşılaştı. Netflix Türkiye, sosyal medya hesabından ikinci orijinal dizinin de yolda olduğu müjdesini verdi.

BEREN SAAT BAŞROLDE OLACAK

Üstelik Netflix’in ikinci Türk orijinalinde TV ve sinema dünyasının en sevilen isimlerinden Beren Saat başrolde olacak.

 “GÜÇLÜ KADINLARIN ARASINA HOŞ GELDİN”

Netflix, paylaştığı video ile The Crown‘da Kraliçe Elizabeth, House of Cards’ta Claire Underwood, Maniac’ta Annie, La Casa de Papel’de TokyoGLOW‘da Ruth Wilder ve Marvel’s Jessica Jones‘ta ismiyle müsemma Jessica Jones gibi karakterleri anımsatarak, Beren Saat’e “Güçlü kadınların arasına hoş geldin” mesajını paylaştı.

 Netflix’in Beren Saat’li yeni dizisi dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerle buluşacak.

 

Önceki İçerikAykar Group en leziz lansmanı yaptı
Sonraki İçerik8 aylık ayrılık sonrası barıştılar