Büyük düğün yarın

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı'nın büyük düğünü yarın

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın merakla beklenen düğününe son bir gün kaldı. Ünlü çiftin davetlileri bugün THY’den kiralanan özel bir uçakla Fransa’nın ‘Nice’ kentine uçacak.

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı'nın büyük düğününe son bir gün-2
Şeyma Subaşı

Düğün hazırlıklarıyla ilgili sık sık sosyal medyadan fotoğraf paylaşan Şeyma Subaşı’nın gelinlik konseptli kostümler giymesi takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Düğünle ilgili heyecanını takipçilerinden gizlemeyen Subaşı, dün özel bir uçakla Fransa – St. Tropez’e gitti. Uçağa ulaşımı sağlanan araçta Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın isimleri yazılıydı. Davetliler ise bugün THY’den kiralanan özel uçakla misafirleriyle birlikte Fransa’nın Nice kendine uçacak.

Nikah Marsilya’da kıyılacak

Cote D’Azur Havaalanı’nda hazır bekleyecek özel bir helikopter ünlü çifti ce nikah şahitlerini Marsilya’ya götürecek. Buradaki Türk Konsolosluğu’nda Esat Yontunç ve Kübra Subaşı’nın şahitliğinde nikah kıyılacak. Daha sonra aynı helikopterle Ilıcalı ve Subaşı şahitleriyle birlikte Fransa – St. Tropez’e giderek Byblos adlı lüks otele yerleşecek. Büyük düğün ise 19 Eylül’de Bagatelle adlı kulüpte, açık havada gerçekleşecek ve saat 24.00’e kadar sürecek.

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı'nın büyük düğününe son bir gün

Önceki İçerikAvukatların şık düğünü
Sonraki İçerikMerve Boluğur 30 oldu