Çilek Odası’na davetlisiniz

Alanya’nın en büyük Çilek Odası açıldı
Alanya’nın en büyük Çilek Odası açıldı

Alanya Çevreyolu üzeri İtfaiye Müdürlüğü karşısında 3 katlı mağazada 900 m2 kapalı alanda hizmet vermeye başlayan Çilek Odası, ürünleri katalogdan değil dokunarak ve hissederek alma imkânı sunuyor.

01

Bebek, çocuk ve genç odaları ile aksesuar tasarımları ile sektörün öncü firmaları arasında yer alan Çilek Odası’nın Antalya’da ki mağazanın ardından Alanya mağazası, 3 katlı toplamda 900 m2 alanda hizmet vermeye başladı. Alanya Çevreyolu İtfaiye Müdürlüğü karşısında hizmet vermeye başlayan Çilek Odası’nda tüm ürünler kurulu şekilde sunuluyor. Mobilyanın görerek, dokunarak ve incelenerek satın alınması gerektiğini dile getiren Çilek Odası sahibi Berna Gündoğdu, “Mağazamızda tüm Çilek ürünleri kurulu olduğu için, misafirlerimiz katalogdan ürün seçmek yerine beğendiği ürünü dokunarak, birebir inceleyerek satın alabilir” dedi.

GS Sertifikalı ürünler

Gündoğdu, “Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylanarak Tasarım Merkezi Belgesi alan sektördeki ilk ve tek marka olan Çilek, bir markanın alabileceği en ileri ürün güvenliği ve kalite belgesi olan GS sertifikasına sahiptir. Bunun yanında Çilek ürünleri, Avrupa Birliği standartlarına uygun anti-kanserojen malzemeler kullanılarak ve yüksek teknoloji ile üretilmektedir” dedi.

03

%40’a varan indirim

Çevre yolu üzerinde hizmet veren Çilek Odası, açılış dolayısı ile %40’a varan indirim imkânı sunulduğunu aktaran Çilek Odası sahibi Berna Gündoğdu, “Odanızın ölçülerine göre ücretsiz 3D oda tasarımı yapıyoruz. Aldığınız ürünün odanızda nasıl duracağını önceden görüp karar verin, kafanızda soru işareti kalmasın” dedi.