Hadise ünlü isime ateş püskürdü

Hadise'nin, geçtiğimiz yıl helikopter kazasında hayatını kaybeden Mina Başaran'ın nişanlısı Murat Gezer ile yakınlaştığı iddia edildi. Sürpriz aşka, Hadise'nin menajerinden jet hızında yalanlama geldi.
Hadise

Ünlü şarkıcı Hadise, annesinin intihar ettiğini canlı yayında duyuran Nur Yerlitaş’a “Beni özel hayatımı anlatmak sizin haddinize mi? Size bu hakkı kim veriyor?” diyerek ateş püskürdü.

Hadise ünlü isime ateş püskürdü

Hadise’nin annesi Gülnihal Açıkgöz’ün intihara teşebbüs ettiği iddia edilmişti. Hadise, basın danışmanı aracılığıyla “İntihar yok, gıda zehirlenmesi” diyerek bu iddiayı yalanlamıştı. Ancak dün acı gerçek ortaya çıktı. Hadise, annesinin intihara teşebbüs ettiği gece doktor tavsiyesi için aranılan modacı Nur Yerlitaş’a canlı yayında yayında söylediklerinden dolayı ateş püskürdü.

“SİZİN HADDİNİZE Mİ?”

Şarkıcı Hadise, annesinin intihar haberlerini canlı yayında konuşan Nur Yerlitaş’a, “Ben bu kişinin doktor konusunda yardımcı olduğunu sonra öğrendim ve aradım, teşekkür ettim… O mesajı attığınız için, üstüne benim özelimi tüm Türkiye ile paylaştığınız için; özür dilemesi gereken sizsiniz. Benim ve ailemin özel durumunu bir programa bağlanıp anlatmak sizin haddinize mi? Size özel hayatımı konuşma hakkını kim veriyor!” diyerek adeta ateş püskürdü.

“ZEHİRLENME DEĞİL İNTİHAR ETMİŞ”

Dün yayınlanan bir magazin programına bağlanan modacı Nur Yerlitaş, Hadise’nin annesi intihar etmiş. Hastanenin bahçesinde ablası Hülya Açıkgöz’ü gördüm uzaktan. Bir teşekkür bekledim, teşekkür bile etmedi. Üzüldüm. Hadise aradı, teşekkür etti, ablasının yaptıkları için özür diledi, rica ederim, olur mu dedim, Hadise özür diledi, özür dileyecek bir şey yok dedim, estağfurullah dedim” diyerek intihar haberlerini doğrulamıştı.

Hadise ünlü isime ateş püskürdü

Önceki İçerikAleyna Tilki Belek’i salladı
Sonraki İçerikKonuklarını ağırladı