İş hayatı aşklarını bitirdi

Verdiği kilolarla bambaşka birine dönüşen ünlü şarkıcı Deniz Seki, yaklaşık bir yıldır aşk yaşadığı Tayfun Topal'la ayrıldı.

Şarkıcı Deniz Seki, yaklaşık bir yıldır aşk yaşadığı işletmeci Tayfun Topal ile yollarını ayırdı. Çiftin ayrılıklarında neden olarak Seki’nin yoğun iş temposu gösterildi.

Verdiği kilolarla bambaşka birine dönüşen ünlü şarkıcı Deniz Seki, yaklaşık bir yıldır aşk yaşadığı Tayfun Topal’la ayrıldı.

YOLLARINI AYIRDI
Televizyon ekranlarında yayınlanan magazin programının haberine göre, yaklaşık 1 yıldır aşk yaşayan Deniz Seki ile işletmeci sevgilisi Tayfun Topal, sürpriz bir şekilde ilişkilerine nokta koydu.

YOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSUNA UYUM SAĞLAYAMADI
Çiftin ayrılık nedeni de çok görüşememeleri. Deniz Seki’nin yoğun konser temposu ve Tayfun Topal’ın yoğun çalışma şartları çiftin ayrılığına neden oldu.

TAYFUN TOPAL KİMDİR?
1977 doğumlu Tayfun Topal, Star TV’ de yöneticilik yaptı. Daha sonra televizyon programları ve Kolpaçino filminin yapımcılığını üstlendi. Çağla Şikel ile Alişan’ın “Her şey Dahil” programını yaptı.
2003 yılından Jüpiter Grubu kuran Topal, yeme-içme sektörünün en büyüklerinden biri oldu. İstanbul ve Bodrum’da People, Grey, Hazine, Nezih gibi tanınmış 20 mekanın sahibi.

Önceki İçerikReynmen’in istekleri dudak uçuklattı
Sonraki İçerikBaşkanlar hayırlı olsun dedi