Işın Karaca ve Cenk Eren’den muhtara tepki

Cenk Eren, ve Işın Karaca, Zonguldak'ta seçimi kazanamadığı için yaptırdığı çocuk parkını yıkan muhtar adayına tepki gösterdiler. Eren, parkın oyuncaklarını bizzat kendisi satın alarak gönderecek.
Işın Karaca

Cenk Eren, ve Işın Karaca, Zonguldak’ta seçimi kazanamadığı için yaptırdığı çocuk parkını yıkan muhtar adayına tepki gösterdiler. Eren, parkın oyuncaklarını bizzat kendisi satın alarak gönderecek.

Başarılı şarkılarıyla adından söz ettiren Işın Karaca ve Cenk Eren, Zonguldak’ta seçimi kazanamadığı için yaptırdığı çocuk parkını yıkan muhtar Mehmet Akyol’a sosyal medya hesabından tepki gösterdiler.

Zonguldak’ın Alaplı ilçesine bağlı Yenidoğanlar köyünün 20 yıllık muhtarı Mehmet Akyol’un seçimi kaybedince bir hafta önce yaptırdığı çocuk parkını sökmesine tepki yağıyor.

Cenk Eren
Cenk Eren

Parkı yıkmakla kalmayan, muhtarlık binasındaki elektrik sayacı ile bazı eşyalar ve odun kömürünü de alan Akyol’a bir tepki de ünlü isim Cenk Eren’den geldi.

“BANA ULAŞIN”

Cenk Eren, yeni seçilen muhtara Twitter’dan çağrıda bulundu. “Bana ulaşın, çocuk parkı oyuncaklarını ben göndereceğim” dedi.

Önceki İçerik98. yaşını Alanya’da kutladı
Sonraki İçerikTolga Karel neden TIR şoförü olduğunu açıkladı