Kıvanç Tatlıtuğ; “Alyansım yoksa bende yokum”

Kıvanç Tatlıtuğ;
Kıvanç Tatlıtuğ; "Alyansım yoksa bende yokum"

Kıvanç Tatlıtuğ 6 milyon TL’ye rol aldığı reklamda alyansı dikkat çekti. Tatlıtuğ’un çekimlerden önce alyansıyla alakalı sorun yaşadığı öğrenildi.

reklam filmi

Kıvanç Tatlıtuğ’un çekimler öncesi yetkililerin ‘Yüzüğü çıkar’ talebine ‘Alyansım yoksa ben de yokum’ dediği öğrenildi. Yakışıklı oyuncu bir gazlı içecek firması ile yaptığı reklam anlaşmasında önemli bir detay ortaya çıktı. Ünlü oyuncunun reklam filminde alyansı dikkatleri üzerine çekti Dev firmayla 1 yıllığına 6 milyon TL’lik reklam anlaşmasına imza atan Tatlıtuğ’un kamera karşısına geçmek içinse yetkililere önemli bir şartı koştuğu iddia edildi. Konuşulanlara göre firma yetkilileri, reklam filminde senaryo gereği 5 yıldızlı bir otelin asansöründe garson bir kızla mahsur kalan Tatlıtuğ’dan alyansını çıkarmasını istedi. İddiaya göre yetkililer, ünlü oyuncuya “Hedef kitlemiz, hayranın olan genç kadınlar. Bu yüzden alyansını çıkarmalısın” dedi.

Şubat 2016’da Başak Dizer’le Paris’te evlenen ünlü oyuncu ise firmanın “Alyansını çıkar” isteğini “Ya alyansım olacak ya da reklamda yokum” diyerek geri çevirdi. Bu davranışıyla eşinin gönlünü bir kez daha fetheden Tatlıtuğ’un yer aldığı reklam filmi de sosyal medyada daha şimdiden büyük yankı uyandırdı.

Önceki İçerikBurcu Esmersoy’a talih kuşu kondu
Sonraki İçerikPentagram akustik turnesini muhteşem bir konserle tamamladı