Kova burcundaki Yeni Ay sonrası, Venüs ve Mars’ta Kova burcuna geçiyor ..

12 Şubat-18 Şubat Haftası Astrolojik Öngörüler

Mars gezegeni mücadele ve harekete geçme enerjimizi temsil eder. Salı günü itibariyle 22 Mart’a kadar Kova burcuna geçiyor.
Fikirlerimizi savunurken daha iddacı, idealist davranabiliriz. Yeniliklere açık ve hareketli olacağız. Topluluklarla bir arada olmak, ortak çalışmalar yapmak için güzel bir döneme giriyoruz. Ancak hemen sonrasında
Çarşamba günü Mars Pluto kavuşumu kesinleşiyor. İlişkilerimizde, kendimizi ifade ederken gergin ve baskıcı bir tavırda olmamaya özen gösterelim. Manipülatif, öfkeli insanlarla karşılaşabiliriz. Bu etkiyi hava burcu olan Kova’da yaşayacak olmamız enerjileri biraz daha dengelese de hafta genelinde farklı fikirlere açık olmak önemli görünüyor. Enerjimiz yükseliyor ancak önemli olan enerjimizi nasıl değerlendirdiğimiz.

16 Şubat- 11 Şubat arası ikili ve sosyal ilişkiler gezegeni Venüs Kova burcuna geçiyor. İkili ilişkilerimizde sevginin yanısıra arkadaşlık, sosyal çevre ilişkileri, entellektüel paylaşımlar önemli olacak. Özgür hissetmek isteyeceğiz. Teknolojik cihaz alışverişlerine yönelebiliriz.

İyi haftalar diliyorum…

Öngörüler öncelikli olarak Yükselen burca göre yapılır.
Peki bu hafta sizleri astrolojik olarak nasıl etkileyecek?

Koç ve Yükselen Koç’lar
Bu hafta itibariyle arkadaşlıklarınız, gruplar, organizasyonlar öne çıkıyor. Bazı arkadaşlarınızla problemler yaşayabilirsiniz. Cuma gününden itibaren Venüs bu alana geçeceğinden orta noktada buluşmak, yeni insanlarla tanışmak açısından daha verimli zamanlarda olacaksınız. İdeallerinize giden yolda harekete geçebilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa’lar
Bu hafta itibariyle kariyer alanlarınız öne çıkıyor. İş hayatında zorluklar yaşıyorsanız daha tepkisel davranabilirsiniz. Ailenizle ilişkilerinizde daha yapıcı olmakta fayda var. Cuma gününden itibaren Venüs etkisiyle kariyer ve aile hayatınızda güzel destekler alacağınız bir süreç başlıyor.

İkizler ve Yükselen İkizler
Bu hafta itibariyle seyahatler, yurtdışı bağlantılı işler, eğitimler, hukuksal konular öne çıkıyor. Bakış açınızı değiştirmeniz, yeniliklere açık olmanız faydanıza olacaktır.
Cuma gününden itibaren Venüs’ün desteğiyle daha çözüm odaklı bir süreç başlıyor. Sosyal medyada öne çıkabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç’ler
Bu hafta itibariyle maddi konular, krediler, borçlar, emeklilik gibi alanlar ön plana çıkıyor. Hayatınızla ilgili önemli dönüşümler yaşayabilirsiniz. Cuma günü Venüs’ün burç değiştirmesiyle bu alanlarda daha rahat ilerleyeceğiniz, destekleneceğiniz bir sürece giriyorsunuz.

Aslan ve Yükselen Aslan’lar
Bu hafta itibariyle ikili ilişkiler ve ortaklıklar, işbirlikleri sizler için ön planda olacak. İlişkilerinizde daha yapıcı ve dengede ilerlemekte fayda var. Tepkisel davranmaya, ani kararlar almaya açıksınız. Cuma günü Venüs’ün burç değiştirmesiyle bu alanlarda uyumu daha kolay sağlayacağınız bir sürece giriyorsunuz.

Başak ve Yükselen Başak’lar
Bu hafta itibariyle sizler için sağlığınız, iş hayatınız, günlük rutinlerinizle ilgili konular ön planda olacak. Çalışma hayatınızda sizi zorlayan koşullar söz konusu olabilir. Cuma günü bu alanlarda daha rahat ilerleyeceğiniz ve yeni bir düzen kurabileceğiniz sürece giriyorsunuz. Beden ve ruh sağlığınıza özen gösterin.

Terazi ve Yükselen Terazi’ler
Bu hafta itibariyle sizler için, aşk hayatınız, çocuklarınız, hobilerinizle ilgili konular ön plana çıkıyor. Özel hayatınızda tepkisel davranmaya özen gösterin. Yatırımlarınızda aşırı risk almayın. Cuma günü Venüs’ün desteğiyle bu alanlarda daha rahat ilerleyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Yaratıcılık enerjisiniz yüksek olacak.

Akrep ve Yükselen Akrep’ler
Bu hafta itibariyle eviniz, ailenizle ilgili konular ön plana çıkıyor. İlişkilerinizde öfkeyle kararlar almamaya özen gösterin.
Cuma günü Venüs’ün burç değiştirmesiyle yaşadığınız sorunlar varsa daha rahat uzlaşacağınız, destekleneceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Yoğun tempoda sağlığınızı ihmal etmeyin.

Yay ve Yükselen Yay’lar
Bu hafta itibariyle yakın çevreniz ve kardeşlerinizle ilişkiler ön plana çıkıyor. İletişiminiz hızlanıyor ancak kendinizi ifade ederken daha yapıcı olmakta fayda var.
Cuma günü itibariyle bu alanlarda daha rahat ilerleyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Sözleşmeler, eğitimler, seyahatler açısından daha verimli bir dönem olacak.

Oğlak ve Yükselen Oğlak’lar
Bu hafta itibariyle sizler için, parasal konular, borç-alacak dengesi, harcamalar ön plana çıkıyor. Maddi konularda uzlaşmazlıklar yaşanabilir. Cuma günü itibariyle bu alanlarda daha rahat ilerleyeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Gelirlerinizi arttıracak güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova’lar
Yeni Ay sonrası sizler için, hayata dair aldığınız kararları uygulama zamanı. Enerjinizi nasıl kullandığınıza, sağlığınıza, ilişkilerinizde sakin davranmaya özen gösterin. Cuma günü Venüs’ün de desteğiyle imajınızla ilgili değişimler, ilişkileriniz, kariyer hayatınız ve kararlarınızla ilgili desteklendiğiniz bir sürece giriyorsunuz.

Balık ve Yükselen Balık’lar
Bu hafta itibariyle sizler için, daha içe dönük, ön planda olmaktan ziyade projeleriniz için hazırlık sürecinde olacağınız bir dönem başlıyor. Ruhsal olarak daha kaygılı, sıkılgan hissedebilirsiniz. Cuma günü Venüs’ün de desteğiyle ruhsal çalışmalar, terapiler, kendinize zaman ayırmak, çalışmalarınızı hızlandırmak için çok daha desteklendiğiniz bir sürece giriyorsunuz.

Önceki İçerikAlanya Turizm İlçe Müdürü ve TÜRSAB Başkanı, 100. Yıl Macera Parkı’nı ziyaret etti
Sonraki İçerikDr. Tahsin Biner’e sürpriz kutlama
Merhaba ben Esra. Hayatımın nerdeyse her alanında yaşadığım blokajlar ve beni en çok etkileyen iş hayatındaki mobbingler içe dönüş ve ruhsal sürecimi başlattı. Bakış açım, düşüncelerim, inanç kalıplarım değiştikçe hayatım kendim için hayal edemeyeceğim bir sürece girdi. İş hayatında bu kadar sıkıntı yaşarken asıl amacım için bir hazırlık aşamasında olduğumu bilseydim Astroloji'nin farkındalık yönüne, kendimi tanımaya odaklansaydım kuşkusuz yolculuğum kolaylaşırdı."Farkındalık için Astroloji, Dönüşüm için Regresyon" danışmanlıklarım bu deneyimin sonucu başladı ve danışanlarımda da sonuçlarını gördükçe kendimi geliştirmeye devam ettim. Danışmanlıklarım ve çalışmalarımda nasıl ilerlediğim konusunda bilgi edinmek için lütfen siteme göz atın ve sorularınız için iletişime geçin. ​Sevgilerimle...