Pamela AHEP’teydi

Pamela
Pamela

Alanya Hamdullah Emin Paşa (AHEP) Üniversitesi Sosyal Aktivite ve Sosyal Sorumluluk Topluluğu (SASST) tarafından geleneksel hale gelen ve ihtiyacı olan okullara yardım etmeyi amaçlayan  ‘Ortaya Karışık’ etkinliğinin bu yıl beşincisi düzenlendi.

Pamela -2
Pamela

Organizasyon sonunda sahne alan ünlü popçu Pamela verdiği konserle katılımcılara unutulmaz ve keyifli bir akşam yaşattı.

AHEP Pamela konseri

AHEP Üniversitesi kampüsündeki kermesle başlayan organizasyonda öğrencilere ve ziyaretçilere çeşitli yiyecek ve içecekler sunuldu. Önce Alanya’nın tanınmış DJ’lerinden Ender, ve DJ Burak’ın sahne aldıkları organizasyonda ‘O Ses Türkiye’ yarı finalisti Cüneyt Güzel, Alanya’nın değerli müzisyenlerinden Serdar Onur, sevilen rock grubu Soğuk, ünlü pop şarkıcısı Demet Aktaş çeşitli şarkılar seslendirdiler. Daha sonra sahnedeki yerini alan ünlü sanatçı Pamela, sevilen şarkılarını seslendirerek öğrencilere ve katılımcılara unutulmaz bir konser yaşattı. Kampüsü dolduran kalabalığa hitap eden Pamela, “Ben ve arkadaşlarım yarının büyükleri küçükler için buradayım. Burada olmaktan da çok mutluyuz. ‘Ortaya arışık’ çok anlamlı ve güzel bir proje. Umarım yine birlikte oluruz” dedi. Konser sonunda Pamela’ya AHEP Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Durdu Öner tarafından çiçek, plaket ve teşekkür belgesi verildi. Pamela organizasyonda yer alan öğrencilerle aile fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

AHEP Pamela konseri -2

AHEP Pamela konseri -3

Pamela

Pamela -3

AHEP Pamela konseri -4

AHEP Pamela konseri -5

Cüneyt Güzel
Cüneyt Güzel

AHEP Pamela konseri -6

Pamela -5

AHEP Pamela konseri -7

AHEP Pamela konseri -8

AHEP Pamela konseri -9

Pamela -4

Önceki İçerikOtizm Festivali’ne özel sergi
Sonraki İçerikAKM’de coşkulu festival