Şeyma Subaşı, kendisini eleştirenlere sert çıktı

Hayranları ayrıntıyı kaçırmadı

Son zamanlarda boşanma ve yeni ilişkisiyle alakalı gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından kendisini eleştirenlere “İnsanlar genellikle mantıksız ve bencildirler. Yine de onları affet” diyerek sitem etti.

Acun Ilıcalı ile boşanması, velayet davası, yeni sevgilisi ve paylaştığı pozlarla gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı, sonunda patladı. Subaşı, Rahibe Teressa’nın “İnsanlar bencildir sen onları affet” sözüyle kendisini eleştirenlere tepki gösterdi.

“İNSANLAR GENELDE MANTIKSIZDIR AFFET”
İşte Şeyma Subaşı’nın paylaştığı sitem dolu söz: “İnsanlar genellikle mantıksız ve bencildirler. Yine de onları affet.. Kibarsan, insanlar seni art niyetle suçlayabilir. Yine de kibar ol. Dürüstsen, insanlar seni kandırabilir. Yine de dürüst ol. Mutluysan insanlar seni kıskanabilir. Yine de mutlu ol. Bugün yaptığın iyilik yarın unutulabilir. İyilik yap.

Son zamanlarda boşanma ve yeni ilişkisiyle alakalı gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından kendisini eleştirenlere "İnsanlar genellikle mantıksız ve bencildirler. Yine de onları affet" diyerek sitem etti.

“SONUNDA HER ŞEY SENİ VE ALLAH ARASINDA”
Dünyaya elinden gelenin en iyisini yap, ama asla yetmeyebilir. Yine de sen en iyisini yap. Anlayacağın, sonunda her şey sen ve Allah arasında. Zaten hiçbir zaman senin ve onlar arasında değildi…”

Önceki İçerikYüzleşme bugün başlıyor
Sonraki İçerikÇiçekler de Ağlar sizi bekliyor