Adem ve Sevgi’nin mutlu günü

Sevgi Demir, Adem Karakuş
Sevgi Demir, Adem Karakuş

Zeynep ve Mehmet Karakuş çiftinin oğulları ALTSO Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü çalışanlarından Adem Karakuş ile Dudane ve Bayram Demir çiftinin kızları Keykubat Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi çalışanı Sevgi Demir düzenlenen şık bir törenle dünya evine girdi.

Sevgi Demir, Adem Karakuş
Sevgi Demir, Adem Karakuş

Çıplaklı Düğün Salonu’nda düzenlenen düğün törenine Karakuş ve Demir ailelerinin yakın dost ve akrabalarının yanı sıra genç çiftin iş arkadaşları katıldı. Düğün salonuna alkışlar eşliğinde giren mutlu çiftin nikah şahitliklerini, AKP İlçe Başkanı Mustafa Toklu, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ve Alanya Keykubat Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Velittin Yenialp yaptı. Törenin ardından nikah şahitleriyle birlikte hatıra fotoğrafı çektiren genç çift ilk danslarını romantik bir parça eşliğinde yaptı.

Sevgi Demir, Adem Karakuş-2

Canlı müzik eşliğinde ilerleyen saatlere kadar devam eden düğün töreninde davetliler gece boyunda dans ederek doyasıya eğlendi. Törenin sonunda Karakuş ve Demir aileleri gelin ve damatla bol bol hatıra fotoğrafı çektirerek mutlu anlarını ölümsüzleştirdi.

Sevgi Demir, Adem Karakuş-3

Sevgi Demir, Adem Karakuş, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin
Sevgi Demir, Adem Karakuş, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin

Sevgi Demir, Adem Karakuş-4

Sevgi Demir, Adem Karakuş-5

Sevgi Demir, Adem Karakuş-6

Sevgi Demir, Adem Karakuş-7

Sevgi Demir, Adem Karakuş-8

Sevgi Demir, Adem Karakuş-9

Sevgi Demir, Adem Karakuş-10

Önceki İçerikSportive Alanyum’da açıldı
Sonraki İçerikBeren 1 yaşında