Hercai’nin yıldızı yardım elini uzattı

Hercai'nin başrol oyuncusu Ebru Şahin, Mardinli minikleri sevindirdi. Şahin ile rol arkadaşları, öğrencilerin teknoloji ve kırtasiye masraflarını giderip miniklere oyuncak da gönderdi.
Ebru Şahin

Hercai’nin başrol oyuncusu Ebru Şahin, Mardinli minikleri sevindirdi. Şahin ile rol arkadaşları, öğrencilerin teknoloji ve kırtasiye masraflarını giderip miniklere oyuncak da gönderdi.

Atv’nin reyting rekortmeni dizisi Hercai ile gönüllerde taht kuran Ebru Şahin, yaptığı hareketle hem Mardinlileri hem de tüm Türkiye’nin takdirini topladı.

Hercai'nin yıldızı yardım elini uzattı

GÖRÜNCE DAYANAMADI

Güzel oyuncu, dizi setinin yer aldığı Mardin’deki çocukların sıkıntılarına şahit olunca kayıtsız kalmadı. 25 yaşındaki oyuncu, Mardin-Derik Yassıtepe köyündeki miniklere yardım eli uzattı. Şahin, Instagram’daki ‘köyokullariyardimprojesi’ adlı hesap aracılığıyla da okuldaki öğretmenle iletişime geçti.

Ünlü oyuncu, öğrencilerin dizüstü bilgisayar ile eğitim seti ihtiyacını karşılamak için dizi setinde seferberlik başlattı. Şahin ile rol arkadaşları, öğrencilerin teknoloji ve kırtasiye masraflarını giderip miniklere oyuncak da gönderdi. Bu hareketiyle yüzü gibi kalbinin de güzel olduğunu kanıtlayan ünlü oyuncu, iyilik hareketinin geniş kitlelere yayılması için takipçilerine sosyal medyada çağrıda bulundu.

Önceki İçerikVildan Atasever ilk adımı attı
Sonraki İçerikMüjde Uzman görüntü alınınca tehdit etti