‘Arkadaşk’ kitapseverler ile buluştu

Cemil Göktepe 'Arkadaşk'
Cemil Göktepe 'Arkadaşk'

Alanyalı yazar Cemil Göktepe, ‘Arkadaşk’ adlı ilk kitabını geçtiğimiz günlerde yayınladı.

Cemil Göktepe
Cemil Göktepe

Yayınlandıktan kısa bir süre sonra dikkatleri üzerine çeken Alanyalı yazar, Alanyum AVM’de imza günü düzenledi. 1992 doğumlu olan Göktepe, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği mezunu. Yazarlığa üniversite yıllarında başladığını belirten genç yazar, “Asıl mesleğim Bilgisayar Öğretmenliği. Ancak kitapların içinde olmayı seçtim. Yazarlık denemelerime üniversite yıllarımda başladım” dedi. İmza gününe katılanların sorularını da yanıtlayan Göktepe, çok yakında yeni bir projesi olduğunu da söyledi.

Cemil Göktepe, Mesut Melikli
Cemil Göktepe, Mesut Melikli

“Aşkın varlığına inanmak isteyenlerin hikayesi”

‘Arkadaşk’ adlı kitabının ‘ihanet’ üzerine başladığını belirten Göktepe, “İhanete uğrayan başkarakter, ‘Aşk varsa, gerçekse, bu kadar acı neden var’ diye düşünmeye başlıyor. Gerçek olan ve çok güzel olan bir duygunun içinde bu kadar acının olması ona mantıklı gelmiyor ve bu düşünceler ile çıktığı yolda bir işaret ile karşılaşıyor” dedi. Genel sloganının ‘Aşkın varlığına
inanmak isteyenlerin hikayesi’ olduğunu belirten yazar, kitabında okuyucuyu bekleyen sürprizlerin olduğunu bundan sonraki projesinin de aşkın yanı sıra dram üzerine kurgulanacağını söyledi.

Cemil Göktepe, Kevser Silpağar
Cemil Göktepe, Kevser Silpağar

Önceki İçerikKırkpınar’ın rövanşı Gökbel’deydi
Sonraki İçerikBu akşam gövde gösterisi yapacak