Bu akşam gövde gösterisi yapacak

Linet Harbiye Açıkhava Konseri
Linet Harbiye Açıkhava Konseri

Linet, bu akşam hayatının ilk açık hava konserinde giyeceği sahne elbisesindeki 5 Milyon taşla gövde gösteri yapacak.

Linet

6 dilde 40 farklı şarkı söyleyecek

Linet-3

Türk müziğinin sevilen ismi Linet 1 Ağustos Salı günü Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde hayranları ile ilk kez bir araya gelecek. 22 yıllık sanat hayatının ilk açıkhava konserini verecek olan başarılı sanatçı hayranları ile buluşmak için gün sayıyor. O gece için özel olarak hazırlanan Linet, oldukça heyecanlı olduğunu ve toplam 40 şarkıdan oluşan repertuvarını İbranice, Farsça, Arapça, İngilizce, İspanyolca, Yunanca gibi birçok farklı dilde seslendirecek.

Fransa’dan özel kumaşlar getirtti

Konseri için hummalı bir çalışma içerisine giren başarılı sanatçı Linet, kariyerinin en anlamlı gecesinde giyeceği kıyafetlerin kumaşlarını da Fransa’ dan özel olarak getirtti. Modacı Gülşah Saraçoğlu imzası taşıyan kıyafetler, toplam bir buçuk haftada hazırlandı. Harbiye Açıkhava sahnesinde hayranlarının karşısına 3 farklı kıyafet ile çıkacak olan Linet, 5.000.000 yarı değerli taştan oluşan göz kamaştırıcı bir diğer kıyafeti ile de deyim yerindeyse gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor.

Konser için yurtdışından 2 özel uçak kalkacak

Öte yandan 1 Ağustos’ta (Bugün) ki konser için yurt dışında da sıra dışı bir hareketlilik yaşanıyor. Başarılı sanatçının bu özel gününde onu yalnız bırakmak istemeyen yabancı hayranları, iki özel uçakla Türkiye’ye gelecekler.

Linet-2

Önceki İçerik‘Arkadaşk’ kitapseverler ile buluştu
Sonraki İçerikDoğuş Alanya’daydı