Athena Gökhan’dan imalı cevap

Athena Gökhan'dan imalı cevap

5 sezon O Ses Türkiye’de jürilik yapan Gökhan Özoğuz, yarışmanın yeni jürisi sorulduğunda “Televizyon izleyen bir adam değilim. Maksimum İlber Ortaylı’yı izliyorum” dedi.

Athena Gökhan'dan imalı cevap

O Ses Türkiye’de jürilik yaptığı dönem sempatik tavırları ve sözleriyle dikkat çeken Gökhan Özoğuz, önceki akşam Etiler’de objektife takıldı. Geçtiğimiz sezon O Ses Türkiye jürisinde yer alan Gökhan Özoğuz yarışmanın yeni ekibini nasıl bulduğu sorulması üzerine, “Televizyon izleyen bir adam değilim. Maksimum İlber Ortaylı’yı izliyorum” dedi.

İLBER ORTAYLI’LI CEVAP

Gökhan Özoğuz, “Ekibe yeni katılan Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk’ün performansını nasıl buluyorsunuz?” sorusuna İlber Ortaylı’lı bir yanıt verdi. Özoğuz şöyle konuştu: “Ben bu sezon O Ses Türkiye’yi hiç izlemedim. Zaten normalde televizyon izleyen bir adam değilim. Maksimum İlber Ortaylı’yı izliyorum. Televizyona ayıracak vaktim de yok. O programda beş sene bulundum ve tadında bıraktım.”

Athena Gökhan'dan imalı cevap

“ÇAV BELLA” GERİLİMİ SÜRÜYOR

Hilal Cebeci’nin Çav Bella klibini eleştiren Özoğuz, o konuyla ilgili de konuştu: “Bence o tip eserleri yorumlarken biraz daha özen gösterilmeli. Ben halktan biri, bir dinleyici olarak o yorumun uygun olmadığı söylemek istemiştim.”

Önceki İçerikAsena hamile iddialarına yanıt verdi
Sonraki İçerikHakan Hatipoğlu, canlı yayında ateş püskürdü