Derici’den duygulandıran paylaşım

İrem Derici Alanya'dan ev satın alacak
İrem Derici Alanya'dan ev satın alacak

Paylaşımlarıyla takipçilerinin dikkatini fazlasıyla çeken başarılı şarkıcı İrem Derici, doğduğunda isminin konma hikayesini paylaştı. Derici ilginç güne paylaşımıyla uyandırdı.

İrem Derici:Depresyonda olmak muhteşem
İrem Derici:Depresyonda olmak muhteşem

İşindeki başarısının yanında eğlenceli tavırları ve olaylara farklı yaklaşımıyla dikkatleri üzerine çeken şarkıcı İrem Derici, hayranlarını bir kez daha hayrete düşürdü. Doğduğunda isminin konulma hikayesini yazan Derici, hayranlarını güne bu şekilde karşıladı.

irem-derici-nstagram

irem-derici-isminin-konulma-hikayesini-11292727_8832_m

“İNSANLARI MUTLU ETTİKÇE RUHUM DOYUYOR”

“Şimdi benim valide bana hamile, harıl harıl herkes isim düşünüyor bana… Rahmetli bir akrabamız var, şair, ismi Necmi… Necmi Dede’nin çocuklarının isimleri Erol, Birol, Varol. Yeğenleri Nurol, Şenol, Gürol. Ben doğacağım, konsey toplanmış bana isim bulmak için… Necmi Dede “İlkol” olsun, ilk torun çünkü demiş ve babam ayaklanmış “Necmi Dede yeter, bundan sonraki “Defol” sonraki de şu olsun de tam olsun”.Neyse ben doğuyorum hala isim yok, lohusa anneciğim Bakırköy Devlet Hastanesi’nde kucağında 1 günlük ben, bir sürü taze anneyle aynı yerde taburcu olmayı bekliyor. Derken yan yatağında yatan, ikiz kızları olan bir kadının ziyaretçileri geliyor, annem de kulak kabartıyor konuşmalarına: “Ne koydun bu güzel kızların isimlerini?” Didem’le İrem koydum” diyor kadın ve annem dönüyor ” irem ne demek?” diye soruyor, “cennet bahçesi” diyor kadın ve annem babama “Hulusi, İrem olsun adı” diyor. İsminiz kaderinizdir derler ya… Şunu okuduktan sonra hak verdim “Mutluluk Simgesi” …Sanırım benim hayttaki misyonum bu, insanları mutlu ettikçe ruhum doyuyor. Teşekkürler anne teşekkürler yan yatakta yatan ikiz annesi, nur içinde uyu Necmi Dede, günaydın millet”

irem-derici-poz

irem-derici-makyaj
irem-derici-ayakta

irem-derici