Linet’in hayali gerçek oldu

Linet'in hayali gerçek oldu
Linet'in hayali gerçek oldu

Türk Müziği’nin sevilen ismi Linet, Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde hayranları ile ilk kez bir araya geldi.

Linet'in hayali gerçek oldu

22 yıllık sanat hayatının ilk açıkhava konserini veren başarılı sanatçı, Harbiye’de hayranlarına unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı. Gece için özel olarak hazırlanan Linet, toplam 40 şarkıdan oluşan repertuvarını İbranice, Farsça, Arapça, İngilizce, İspanyolca, Yunanca gibi birçok farklı dilde seslendirdi. Sesi, sahne kostümleri, şarkıları için hazırladığı dans koreografileri ve sürprizleri ile Harbiye’de unutulmaz bir konsere imza atan Linet, bir an olsun düşürmediği sahne temposuyla izleyenlerden tam not aldı.

En büyük hayalini annesi ile gerçekleştirdi

5 yaşından beri annesi ile şarkı söyleyen Linet, konserinin ikinci bölümünde sahneye annesi ile çıkarak seyircilere büyük bir sürpriz yaşattı. En büyük hayalinin bu sahnede yer almak olduğunu ve bu anı annesi ile paylaşmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Linet, “Bu an bizim için unutulmaz bir an olacak” dedi. Seslendirdikleri şarkıların ardından annesini sahneden elini öperek uğurlayan Linet, duygu dolu anlar yaşadı.

Linet'in hayali gerçek oldu 3

Linet'in hayali gerçek oldu 4

6 farklı dilde söylediği şarkılara oryantal Didem eşlik etti

Konserde şarkılarını 6 farklı dilde seslendiren Linet’e kıvrak danslarıyla Oryantal Didem eşlik etti. Oryantal Didem; “ Ben bu sahnede daha önce İbrahim Talıses ve Sibel Can ile dans ettim. Çok şükür hep büyük sanatçıların büyük seslerin arkasında yer aldım. Linet’te bence büyük bir ses ve gerçekten bir dünya starı” dedi. Sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan başarılı sanatçı, “Harbiye’deki konser görüntülerinden bir klip çalışması yapmayı planlıyorum. Eylül Akşamı şarkımızı henüz kliplendirmedik. İnşallah bu akşam canlı canlı okuduğum performansımla o şarkımı kliplendirmeyi düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Fransa’dan özel kumaşlar getirtti

Konseri için hummalı bir hazırlık yapan Linet, kariyerinin en anlamlı gecesinde giyeceği kıyafetlerin kumaşlarını Fransa’dan özel olarak getirtti. Modacı Gülşah Saraçoğlu’nun imzasını taşıyan kıyafetler, toplam bir buçuk haftada hazırlandı. Harbiye Açıkhava sahnesinde hayranlarının karşısına 3 farklı kıyafet ile çıkan Linet, 5.000.000 yarı değerli taştan oluşan göz kamaştırıcı kıyafeti ile de gövde gösterisi yaptı. Başarılı sanatçının bu özel gününde onu yalnız bırakmak istemeyen yabancı hayranları, iki özel uçakla Türkiye’ye geldi.

Linet'in hayali gerçek oldu 2

Linet'in hayali gerçek oldu 5

Linet'in hayali gerçek oldu 6

Linet'in hayali gerçek oldu 7

Önceki İçerikSertap yazı bitirdi
Sonraki İçerikPartinin en dikkat çeken ismiydi