MÜSİAD’dan AGC’ye ziyaret

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Alanya Şubesi Başkanı Mustafa Durusoy ile yönetim kurulu üyeleri Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun'a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Alanya Şubesi Başkanı Mustafa Durusoy ile yönetim kurulu üyeleri Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Gaye Coşkun’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

AGC Center’daki ziyarette konuşan Başkan Gaye Coşkun, “İnsanlara rol model olmak zorundayız. İnsanlara doğru yansıtmayı yapabilmemiz gerekiyor. Her koşulda birlikte bir şey yapmaya açığız. Bundan mutlu oluruz. Bu sadece birlikte bir proje yapmak olarak anlaşılmasın. Medya anlamında biz iş birliğine açığız. Alanya medyası her zaman güzel işlerin yanında olmuştur. Gelecekte de böyle olacağına eminiz. İş birliğine hazırız” dedi.

Mustafa Durusoy, Gaye Coşkun

“GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ”

MÜSİAD Alanya Şubesi Başkanı Mustafa Durusoy da derneğin geçmişi hakkında bilgiler vererek, “MÜSİAD Anadolu’da iş insanlarının bir araya getirmek, güç birliği oluşturmak, daha etkin, yetkin sanayisiyle daha güçlü bir Türkiye hayali için yola çıkmış bir yapılanma. Bugün Türkiye’de 87,  yurt dışında 219 noktada temsilciliklerimiz var. Buradaki gayemiz Alanya ölçeğinde büyümeyi kendine hedef edinmiş, vizyonu açık iş insanı arkadaşlarımız var. 

MÜSİAD'dan AGC'ye ziyaret

Bunları öncelikle ulusal marka yapıp sonrasında uluslararası iş insanlarına dönüştürmek üzerine çalışmalarımız var. Ekonomi, iş adamları yapılanmasıyız. Ahilik kültürünü yaşatmaya çalışıyoruz. Bir taraftan sizlerle, tüm sivil toplum kuruluşları ile yürütmemiz gereken sosyal sorumluluk projelerimiz var. Bunları dönem dönem farkındalık oluşturmak için yapmaya çalışıyoruz. Daha yeni bir ekibiz. İnşallah güzel işler de yapacağız” diye konuştu. 

Önceki İçerikAGC Kaymakam Harputlu’yu ziyaret etti
Sonraki İçerikEce Seçkin teklifi duyunca şaşkınlığa uğradı