Çocuk karnavalı düzenlendi

Alanya Polonyalılar Kültür ve Dostluk Derneği tarafından her yıl gerçekleştirilen 'Çocuk Karnavalı' Grand Okan Hotel'de yapıldı. Etkinlikte yer alan sihirbazlık gösterisi büyük ilgi gördü.

Alanya Polonyalılar Kültür ve Dostluk Derneği tarafından her yıl gerçekleştirilen ‘Çocuk Karnavalı’ Grand Okan Hotel’de yapıldı. Etkinlikte yer alan sihirbazlık gösterisi büyük ilgi gördü.

Çocuk karnavalı düzenlendi

Alanya Polonyalılar Kültür ve Dostluk Derneği, ‘Çocuk Karnavalı’ düzenledi. Karnavala Polonya’nın Ankara Konsolosu Patryk Woszczek ve Alanya’da yerleşik olarak yaşayan çok sayıda Polonyalı aile katıldı. Grand Okan Hotel’de tüm gün devam eden karnavalda minikler için bir çok etkinlik düzenlendi. Karnavalda çocuklar kadar velilerinde büyük ilgi gösterdiği karnavalda en büyük ilgiyi sihirbazlık gösterileri çekerken düzenlenen çekilişte çocuklara çeşitli hediyeler verildi. Karnaval ile ilgili açıklamada bulunan Alanya Polonyalılar Kültür ve Dostluk Derneği Başkanı Anna Maria Bielecka, “Alanya’da yaşayan Polonyalıların ailecek bir arada zaman geçirmesi için her sene düzenlediğimiz Çocuk Karnavalı’nı bu yıl Grand Okan Hotel’de gerçekleştirdik. Birlik ve beraberliğin amaçlandığı karnavalımıza bu yıl Polonya’nın Ankara Konsolosu Patryk Woszczek de katıldı.” dedi.

Polonya'nın-Ankara-Konsolosu-Patryk-Woszczek,-Alanya-Polonyalılar-Kültür-ve-Dostluk-Derneği-Başkanı-Anna-Maria-Bielecka
Patryk Woszczek, Anna Maria Bielecka
Alanya-Polonyalılar-Kültür-ve-Dostluk-Derneği-Başkanı-Anna-Maria-Bielecka

Anna Maria Bielecka
Çocuk karnavalı düzenlendi
Çocuk karnavalı düzenlendi
Çocuk karnavalı düzenlendi
Şükrü Cimrin
Selim Böke
Çocuk karnavalı düzenlendi
Çocuk karnavalı düzenlendi
Önceki İçerikAGC Medya Restoran yeniden faaliyette
Sonraki İçerikEvliler kervanına katıldılar