Rüzgar 1 yaşında

Rüzgar 1 yaşında
Rüzgar 1 yaşında

 

Pink’s Cafe, Tutku ve Cansu Çevik’in oğulları Rüzgar’ın 1’inci yaş günü kutlamasına ev sahipliği yaptı. Yerel Seçilerde Muhtar adayı olacak olan Hülya Demir’in torunu Rüzgar Çevik’in yaş günü kutlamasına çok sayıda davetli katıldı.

ANI_4380

Tutku Kuaför sahibi Cansu ve Tutku Çevik’in oğulları Rüzgar 1. yaşına basmanın heyecanını sevenleri ile birlikte kutladı. Rüzgar’ın doğum günü programına Çevik ailesinin dostları ve sevenleri katıldı. Mahmutlar’da hizmet veren Pink’s Cafe’de gerçekleşen yaş günü kutlaması ilerleyen saatlere kadar devam etti.

ANI_4500

DUYGULANDIRAN PAYLAŞIM
Sosyal medya hesabından doğum anından bir kare paylaşan anne Cansu Çevik, duygularını şu sözlerle dile getirdi; Canım oğlum güzel gülüşlü güzel kalpli mis kokan oğlum, dün gibi seni kucağıma aldığım gün. Seni kucağıma verdikleri an oğlum diye haykırdığımı seni kokladığımı gözümden akan yaşı durduramadığımı dün gibi hatırlıyorum nasılda 1 sene olmuş. 40 günlük 6 aylık derken 1 yaşına girdin. Ayları geride bıraktık seninle umut dolu yıllara adımlar atıyoruz …hayatımı beni benliğimi öyle bir değiştirdin ki kalbime öyle bir dokundun ki sen. Senden daha değerli ne olabilir ki bu hayatta senden daha güzel kokan, senden daha güzel bakan, senden daha güzel gülen… Yok benim için yok… sen benim soluduğum nefes gibisin. Öyle bir sevgi ki hiç bir anne tam anlamıyla kelimelere dökemez bu aşkı. Yaşar sadece yaşar doyasıya yaşar … öpe koklaya… Allahım seni bize bizi sana bağışlasın o güzel yüzün hiç solmasın… iyi ki doğdun iyi ki geldin dünyamıza rengarenk yaptın kalplerimizi mis kokulum… seni çok seviyoruz..”

ANI_4357

Cansu-Çevik,-Nage-Atalay,-Seniha-Sertgöz

Özge-azgan-ersen-azgan

Selçuk-sertgöz-ve-seniha-sertgöz

Tutku-Çevik,-Tülay-Karademir,-Cansu-Çevik,-Hülya-Demir

Umut-Gizem-Kuş,-Cansu-Tutku-Çevik,-Eren-Zeliş-Darı,-Ercan-Uyar,-Kadriye-Durdu-(2)

Önceki İçerikGündüz partileri hız kesmiyor
Sonraki İçerikHayko Cepkin sessiz sedasız evlendi