Başkanlar Göl Piknikte buluştu

Başkanlar Göl Piknikte buluştu
Başkanlar Göl Piknikte buluştu

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Alanya ve Gazipaşa ilçeleri geleneksel iftar programı için Dimçayı Göl Piknik’te iftar daveti düzenledi.

Davete Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Alanya Jandarma Komutanı Yarbay Serkan Akbaba, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin, Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Alanya Belediyesi Zabıta Müdürü Hasan Akın, CHP İlçe Başkanı Sefa Çorbacı, Ak Parti İlçe Başkan Vekili Mustafa Akçocuk, İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın, Alanya Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Rüzgar, Alanya SGK Müdürü Muharrem Kaya, Alanya Vergi Dairesi Müdürü Fırat Altan, AESOB Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu Üyeleri, Oda ve Kooperatif Başkanları, Yönetim, Denetim Kurulu Üyeleri, Genel Sekreterler, esnaf ve sanatkarların katılımlarıyla gerçekleştirildi.
İftar programında konuşan AESOB Başkanı Adlıhan Dere, “Başı rahmet ortası mağfiret sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayınızı tebrik ediyor, geleneksel iftar programımızda bizlerle beraber olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum. Ramazan ayı birlik ve beraberliğimizi sağlamlaştırdığımız, paylaşma, dayanışma ve manevi duyguları en üst seviyede yaşadığımız mübarek bir aydır. Ramazan ayı müminin rızkının arttığı bir aydır. Bizler de her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar programlarımızda sizlerle bir araya gelerek bu güzel bereketli sofraları paylaşıyor, birliğimizi ve beraberliğimizi sağlamlaştırıyoruz. Geçmiş yıllarda olduğu gibi bugün de burada Gazipaşa ve Alanya ilçelerimize yönelik geleneksel iftar programımızı gerçekleştiriyoruz, İnşallah önümüzdeki günlerde de geleneksel iftar programlarımız devam edecek.

AESOB Göl piknik iftar (23)
İFtar sonrası dualar okundu.

 

AESOB Göl piknik iftar (12)
Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu

 

AESOB Göl piknik iftar (22)

AESOB Göl piknik iftar (21)

AESOB Göl piknik iftar (20)

AESOB Göl piknik iftar (19)

AESOB Göl piknik iftar (18)

AESOB Göl piknik iftar (17)

AESOB Göl piknik iftar (16)

AESOB Göl piknik iftar (15)

AESOB Göl piknik iftar (14)

AESOB Göl piknik iftar (13)

AESOB Göl piknik iftar (11)

AESOB Göl piknik iftar (10)

AESOB Göl piknik iftar (9)

AESOB Göl piknik iftar (8)

AESOB Göl piknik iftar (7)

AESOB Göl piknik iftar (6)

AESOB Göl piknik iftar (5)

AESOB Göl piknik iftar (4)

AESOB Göl piknik iftar (3)

AESOB Göl piknik iftar (2)

AESOB Göl piknik iftar (1)