Şarkıcı Hatice defilede öyle bir şey yaptı ki…

Şarkıcı Hatice, önceki hafta Muammer Ketenci'nin defilesinde elbisenin kuyruğunu kaldırarak kalçasını gösterdi. Modacı Muammer Ketenci, Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk oldu.
Hatice

Paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen şarkıcı Hatice, bu sefer de manken olarak çıktığı defilede yürürken birden kalçasını gösterdi.

Her fırsatta kalçasının orijinal olduğu ve herhangi bir estetik operasyon olmadığını vurgulayan şarkıcı Hatice, önceki gün bir defilede mankenlik yaptı. Şarkıcı, podyumda yürüdüğü esnada birden arkasını dönerek elbisenin kuyruğu kaldırdı ve iç çamaşırı giymediği kalçasını gösterdi.

Hatice

Sosyal medya paylaşımları ve kalçası hakkında yaptığı yorumlarla sık sık magazin gündemine gelen şarkıcı Hatice, bir kez daha adından söz ettirmeyi başardı. 40 yaşındaki şarkıcı, Muammer Ketenci’nin defilesinde olay oldu.

BİRDEN YAPTI

Defileye damga vuran anları Instagram hesabından paylaşan Hatice, transparan kıyafeti ile podyumda yürürken birden elbisesinin kuyruğunu kaldırarak izleyicilere kalçasını gösterdi.

Önceki İçerikUyuşturucu kullanıyormuş!
Sonraki İçerikYeni imajıyla ilk defa görüntülendi